5 Yaşındaki Oğlunu Öldüren Cevher Toktaş Olayı Anlattı

Hacettepespor forması ile bir dönem Süper Lig’de futbol oynayan Cevher Toktaş, 5 yaşındaki oğlunu öldürmesiyle gündeme geldi. Cinayetin ortaya çıkmasıyla birlikte polis tarafından tutuklanan Toktaş’ın ifadesi ortaya çıktı. Oğlunu koronavirüs şüphesi ile hastaneye götürdüğünü söyleyen Toktaş, daha sonra burada sinir krizi geçirdiğini belirtti.

“DOKTOR DİYE BAĞIRMAYA BAŞLADIM”

Cinayeti soğuk kanlılıkla anlatan Toktaş, “Yatakta sırt üstü yatan oğlumun üstüne yastık bastırdım. Yaklaşık 15 dakika boyunca yastığı hiç kaldırmadım. Bu arada oğlum çırpınıyordu. Ancak ben yastıkla baskıya devam ettim. Daha sonra oğlum hareketsiz kalınca yastığı çektim. Şüpheleri üzerimden atmak için, ‘doktor’ diye bağırmaya başladım.” dedi.

5 Yaşındaki Oğlunu Öldüren Cevher Toktaş Olayı Anlattı

5 Yaşındaki Oğlunu Öldüren Cevher Toktaş Olayı Anlattı

  Sağlık Bakanı Fahrettin Koca TFF Başkanı Nihat Özdemir İle Görüştü

“DOĞDUKTAN SONRA HİÇ SEVEMEDİM”

Cinayeti işleme sebebini de anlatan Toktaş, “4 Mayıs akşamı eşimle evde otururken, bir anda olup bitenleri düşündüm ve rahatsız oldum. Eşime, ‘Benim biraz işim var’ diyerek evden çıktım ve karakola giderek olayı anlattım. İki oğlum var. Ölen küçük oğlumu doğduktan sonra hiç sevemedim. Neden sevmediğimi de bilmiyorum. Öldürmemin sebebi bu.” ifadelerini kullandı.

  Konyaspor'dan TFF'nin Ligleri Başlatma Kararına Tepki Geldi
Etiketler: , ,

İlgili haber

0 Yorumlar

Reklam Alanı

Güncel Döviz Kurları

Satış
Alış
USD
ABD Doları
8.3232
8.3082
EUR
Euro
9.7160
9.6985
CHF
İsviçre Frangı
9.1105
9.0524
KWD
Kuveyt Dinarı
27.3577
27.0044

Bizi Takip Et!

GOOGLE PLUS

PİNTEREST

FLİCKR

İNSTAGRAM

Reklam Alanı

Hemen Paylaş