ABD Başkanı Trump’a Orta Parmak Gösteren Kadın Kahraman İlan Edildi

Koronavirüsün en çok etkilediği ülke olan ABD’de, Başkan Donald Trump eleştirilerin odağındaki isim olurken, bir kadın Trump’ı orta parmak göstererek protesto etti. Bu eylemi gerçekleştiren kadın, ülkede kahraman ilan edildi.

Çin’in Vuhan kentinden yayılmaya başlayan koronavirüs salgını, dünya genelinde yaklaşık olarak 5.5 milyon insanı etkiledi. Salgından en çok etkilenen ülke ABD olurken, ABD Başkanı Donald Trump, eleştirilerin bir numaralı hedefi oldu. Ülkedeki ölüm sayısı 100 bine yaklaşıken, Trump’ın hafta sonu Virgina eylatinin Sterling kentinde bulunan, sahibi olduğu ve adını taşıyan golf sahasına giderek burada vakit geçirmesi eleştirilerin dozunu daha da artırdı.

Sterling’li bir kadın Donald Trump’ın konvoyu geçtiği sırada yol kenarında durarak, Trump’a orta parmak gösterdi. Kadın ülke çabında kahraman ilan edilirken, sosyal medyada milyonlarca insan destek mesajı paylaştı.

Başlıksız 3 Kurtarıldı Kurtarıldı Kurtarıldı Kurtarıldı Kurtarıldı Kurtarıldı Kurtarıldı

JOE BİDEN’DAN TRUMP’A GOLG GÖNDERMESİ

Öte yandan, Kasım 2020 başkanlık seçimlerinde Trump’ın muhtemel Demokrat rakibi Joe Biden da Trump’ı golf oynarken gösteren bir videoyu güncel koronavirüs verileri eşliğinde paylaştı. Biden paylaşımında, “Ölü sayısı 100 bine yaklaştı, on milyonlarca Amerikalı işsiz, bu arada Başkan gününü golf oynayarak geçiriyor.” ifadesini kullandı.

  İngiltere'de Koronavirüsten Ölenlerin Sayısı 20 Bini Geçti
Etiketler: , , , ,

İlgili haber

0 Yorumlar

Reklam Alanı

Güncel Döviz Kurları

Satış
Alış
USD
ABD Doları
8.1357
8.1211
EUR
Euro
9.6147
9.5974
CHF
İsviçre Frangı
8.9788
8.9216
KWD
Kuveyt Dinarı
26.7641
26.4184

Bizi Takip Et!

GOOGLE PLUS

PİNTEREST

FLİCKR

İNSTAGRAM

Reklam Alanı

Hemen Paylaş