ABD’li Şarkıcı Neil Young, Donald Trump’a Dava Açacak: Seçenekleri Değerlendiriyorum

ABD’de tepkilerin hedefinde yer alan başkan Donald Trump’a bir tepki de ünlü şarkıcı Neil Young’tan geldi. Young, mitinglerde şarkılarını kullanan Trump’a dava açacağını duyurdu.

Geçtiğimiz günlerde yaptığı açıklama ile kimsenin kendisini sevmediğini söyleyen ABD Başkanı Donald Trump’a tepkiler gelmeye devam ediyor. Son olarak ünlü şarkıcı Neil Young, mitinglerde şarkılarını kullandığı için Donald Trump’a tepki gösterdi ve dava açacağını aktardı.

Trump, 5 yıldır mitinglerinde Neil Young şarkıları kullanırken, 2020 yılında da bu gelenek devam etti. Durumdan şikayetçi olan Young, tepkisini ortaya koydu ve Trump’a bir mektup göndererek şarkılarını kullanmamasını istedi.

Neil Young

Neil Young

Sözcü’den Tayfun Hopalı’nın haberine göre, 2020 seçimlerinde ilk olarak demokrat aday Bernie Sanders’ı destekleyen Young, Sanders’ın adaylıktan çekilmesinden sonra Biden’e destek vermeye başladı.

Neil Young Trump’ın bazı kararlarını eleştirerek, “Donald Trump’a dava açma seçeneklerini değerlendiriyorum.” dedi.

Donald Trump

Donald Trump

DONALD TRUMP: KİMSE BENİ SEVMİYOR

ABD Başkanı Donald Trump geçtiğimiz günlerde düzenlediği basın toplantısında, “Kimse beni sevmiyor. Bu muhtemelen benim kişiliğimden kaynaklanıyor.” dedi. Trump özellikle koronavirüs sürecini ciddiye almaması nedeniyle ciddi bir şekilde eleştirilmişti.

  Hazal Kaya: Anneliğin Kutsanmasından Rahatsız Oluyorum
Etiketler: , , , , ,

İlgili haber

0 Yorumlar

Reklam Alanı

Güncel Döviz Kurları

Satış
Alış
USD
ABD Doları
7.2996
7.2865
EUR
Euro
8.5813
8.5658
CHF
İsviçre Frangı
7.9946
7.9436
KWD
Kuveyt Dinarı
23.9791
23.6694

Bizi Takip Et!

GOOGLE PLUS

PİNTEREST

FLİCKR

İNSTAGRAM

Reklam Alanı

Hemen Paylaş