Acun Ilıcalı İçin Fortuna Sittard İddiası

Futbol Kulübü satın alabileceğini belirten medya patronu Acun Ilıcalı’nın, Hollanda Ligi Eredivisie takımlarından Fortuna Sittard ile temasa geçtiği ileri sürüldü.

Spor Spikeri Damla Uğurtürk’ün CNN TÜRK Instagram hesabındaki canlı yayınına konuk olan medya patronu Acun Ilıcalı önemli açıklamalarda bulundu. Avrupa’da bir kulüp satın alabileceğini belirten Ilıcalı’nın hangi takım ile ilgilendiği merak konusu oldu.

Fortuna Sittard

Fortuna Sittard

“ACUN ILICALI FORTUNA SİTTARD’I SATIN ALDI”

Konuyla ilgili olarak Twitter adresinden paylaşımda bulunan Spor Spikeri Raşit Altun, “Acun Ilıcalı, başkanlığını Türk iş insanı Işıtan Gün’ün yaptığı Hollanda Ligi Eredivisie takımlarından Fortuna Sittard’ı satın aldı.” iddiasında bulundu. Altun, Ilıcalı’nın Hollanda ekibinin 3-4 milyon dolarlık borcunu da karşıladığını belirtti.

Acun Ilıcalı Fortuna Sittard

Acun Ilıcalı Fortuna Sittard

AVUKAT GÖNENÇ GÜRKAYNAK’TAN İMALI PAYLAŞIM

Ilıcalı’nın bu açıklamalarından sonra Avukat Gönenç Gürkaynak, “Acun Ilıcalı Avrupa’da kulüp satın alacakmış. 2018’de vergi rekortmenleri arasında 83. sırada. Ben o listede 9. sıradaydım. Avrupa’da kulüp satın alamam.” şeklinde imalı bir paylaşımda bulundu.

  Jennifer Aniston'dan Koronavirüse Orta Parmak

“O LİSTEDE BEN EN AZ 10 YILDIR VARIM”

Gürkaynak’ın paylaşımından sonra cevap hakkı doğan Ilıcalı, “Bence de kulüp alamazsın, 8 ayrı ülkenin en büyük televizyonlarına prodüksüyon yapmıyor olabilir misin? O bahsettiğin listede ben en az 10 yıldır varım. Verdiğin verginin reklamını yapmak için beni kullanma, çirkin şeyler bunlar…” ifadelerini kullandı.

  Murat Övüç Reklam Başına 20 Bin Lira Aldığını Açıkladı
Etiketler: , , , ,

İlgili haber

0 Yorumlar

Reklam Alanı

Güncel Döviz Kurları

Satış
Alış
USD
ABD Doları
8.1357
8.1211
EUR
Euro
9.6147
9.5974
CHF
İsviçre Frangı
8.9788
8.9216
KWD
Kuveyt Dinarı
26.7641
26.4184

Bizi Takip Et!

GOOGLE PLUS

PİNTEREST

FLİCKR

İNSTAGRAM

Reklam Alanı

Hemen Paylaş