Acun Ilıcalı Milas’ın Ören Beldesinden Otel Alıyor

Son dönemde yaptığı yatırımlar ile gündeme gelen Acun Ilıcalı turizm sektöründe de yeni bir yatırım yapmaya hazırlanıyor. Ilıcalı’nın, Milas’ın Ören beldesinden otel alacağı belirtildi.

Medya sektörünün en önemli isimlerinden biri olan TV 8’in sahibi Acun Ilıcalı, farklı sektörlerde yaptığı yatırımlarına devam ediyor. Hollanda’nın Fortuna Sittard takımını satın alarak futbola atılan Ilıcalı hakkında yeni iddialar gelmeye devam ediyor. Acun Ilıcalı’nın kuracağı yeni platform ile Netflix’e rakip olmaya hazırlandığı öne sürülürken, son bir iddia da turizm sektörü için geldi.

Acun Ilıcalı

Acun Ilıcalı

Metelikhaber’in yerel kaynaklardan aldığı bilgilere göre Acun Ilıcalı Milas’ın Ören beldesinden otel almaya hazırlanıyor. Bu girişimin önümüzdeki yaz sezonuna yetiştirilmesi bekleniyor.

  Acun Ilıcalı Netflix'e Rakip Olmaya Hazırlanıyor
Seda Sayan

Seda Sayan

SEDA SAYAN ÖREN’DE: GÖNÜLLÜ TURİZM ELÇİSİ OLACAĞIM

Öte yandan Acun Ilıcalı’ya yakınlığı ile bilinen sanatçı Seda Sayan Ören’den villa almıştı. Milas Belediye Başkanı Muhammet Tokat ile görüşen Sayan, “Bu cennetin tanıtılması ve tabii ki çok iyi korunması için her türlü desteği vermeye hazırım, Gökova ve Ören’in gönüllü turizm elçisi olacağım.” demişti.

 

Muhammet Tokat - Seda Sayan

Muhammet Tokat – Seda Sayan

Etiketler: , , , ,

İlgili haber

0 Yorumlar

Reklam Alanı

Güncel Döviz Kurları

Satış
Alış
USD
ABD Doları
8.1357
8.1211
EUR
Euro
9.6147
9.5974
CHF
İsviçre Frangı
8.9788
8.9216
KWD
Kuveyt Dinarı
26.7641
26.4184

Bizi Takip Et!

GOOGLE PLUS

PİNTEREST

FLİCKR

İNSTAGRAM

Reklam Alanı

Hemen Paylaş