Acun Ilıcalı’dan Yeni Yarışma Açıklaması: Emre Belözuğlu ile Aycan Yanaç Eş Olacak

Milli basketbolcu Cedi Osman’ın Instagram hesabında yaptığı canlı yayının konuğu Acun Ilıcalı oldu. Samimi açıklamalar yapan Ilıcalı, yarışmacılar ve ünlü isimleri ikişerli takım haline getirerek bir yarışma programı çekeceğini duyurdu.

Survivor çekimleri için Dominik’te olan Acun Ilıcalı, NBA’de Cleveland Cavaliers formasını giyen Milli basketbolcu Cedi Osman’ın Instagram’da canlı yayın konuğu oldu. Ilıcalı, yayında yeni bir yarışma çekeceğini de aktardı.

Aycan Yanaç Emre Belözoğlu

Aycan Yanaç / Emre Belözoğlu

“AYCAN’A EMRE BELÖZOĞLU’NU VERECEĞİZ”

Yarışma ile ilgili bilgi de veren Ilıcalı, “Çok yakında bir yarışma yapıyoruz Survivorcılarla. Anlat Bakalım’da 10 yarışmacı, 10 eş olacak. Eşleri biz vereceğiz. Aycan’a Emre Belözoğlu’nu vereceğiz. Yasin’e Hadise’yi vereceğiz. Sercan ile Burak Yılmaz var. Barış’a da seni istiyoruz. Eğer katılırsan çok seviniriz.” dedi.

Bu yıl yapılan yarışmayı en çok beğendiği sezonlar arasına ekleyen Ilıcalı, “Survivor’da en çok eğlendiğim 3 sezon var. Hilmi Cem’in şampiyon olduğu Panama yılı, Turabi’nin şampiyon olduğu All- Star yılı ve bu sezon çok eğlendim.” ifadelerini kullandı.

  Kurban Bayramı'nda Özel Sektörün İşlettiği Yollar Paralı Olacak
Etiketler: , , ,

İlgili haber

0 Yorumlar

Reklam Alanı

Güncel Döviz Kurları

Satış
Alış
USD
ABD Doları
8.3232
8.3082
EUR
Euro
9.7160
9.6985
CHF
İsviçre Frangı
9.1105
9.0524
KWD
Kuveyt Dinarı
27.3577
27.0044

Bizi Takip Et!

GOOGLE PLUS

PİNTEREST

FLİCKR

İNSTAGRAM

Reklam Alanı

Hemen Paylaş