Ahmet Davutoğlu, Ali İhsan Karahasanoğlu’na Tepki Gösterdi

Akit TV’de gazetecilerin sorularını yanıtlayan Gelecek Partisi Genel Başkanı Ahmet Davutoğlu, Ali İhsan Karahasanoğlu’nun kendisine sesini yükselterek konuşmasına tepki gösterdi.

Gelecek Partisi Genel Başkanı Ahmet Davutoğlu, Akit TV’de katıldığı bir programda gazetecilerin kendisine yöneltiği soruları yanıtladı. Davutoğlu, 28 Şubat döneminde başörtülülere yapılanlarla bugün Şehir Üniversitesi’ne yapılanların aynı olduğunu  belirtirken, programda bulunan isimlerden olan Ali İhsan Karahasanoğlu ile tartışma yaşadı.

“ALLAH’TAN KORKUN”

Karahasanoğlu, bu karşılaştırmayı yanlış bulurken, Davutoğlu’na karşı sesini yükselterek konuştu. Karahasanoğlu’nun üslubundan rahatsız olan Davutoğlu, “Misafire bir soru bir kere sorulur. Aynı teraneyi beş kere tekrar ederek saygısızlık yapılır mı? Bazı şeyleri Doğu Perinçek’le işbirliği yapanlara sorun. Ben burada CHP’nin avukatı değilim, hiç olmadım, hayatım CHP zihniyeti ile mücadele ile geçti. Siz de AK Parti’nin avukatı değilsiniz. Yanlışlıkların avukatlığını yapmayın. Allah’tan korkun.” dedi.

Ali İhsan Karahasanoğlu Ahmet Davutoğlu

Ali İhsan Karahasanoğlu / Ahmet Davutoğlu

İkili arasındaki bu anlar sosyal medyada gündeme geldi.

  Canan Kaftancıoğlu’nun cezası onandı
Etiketler: , , , ,

İlgili haber

0 Yorumlar

Reklam Alanı

Güncel Döviz Kurları

Satış
Alış
USD
ABD Doları
8.1357
8.1211
EUR
Euro
9.6147
9.5974
CHF
İsviçre Frangı
8.9788
8.9216
KWD
Kuveyt Dinarı
26.7641
26.4184

Bizi Takip Et!

GOOGLE PLUS

PİNTEREST

FLİCKR

İNSTAGRAM

Reklam Alanı

Hemen Paylaş