Ahmet Hakan’dan İlhan Kesici İddiası: Cumhurbaşkanı Adayı Olacak

Gazeteci Ahmet Hakan Hürriyet Gazetesi’ndeki köşe yazısında CHP’li İlhan Kesici ile ilgili önemli bir iddiaya yer verdi. Hakan, Kesici’nin CHP tarafından aday gösterilmemesi durumunda 100 bin imza ile cumhurbaşkanı adayı olacağını öne sürdü.

Geçtiğimiz hafta sonu CHP’nin 37’nci Olağan Kurultayı’nda Kemal Kılıçdaroğlu tekrar Genel Başkan seçilirken, kurultayın etkileri devam ediyor. Kurultayın ardından iddialar art arda gelmeye başladı.

Gazeteci Ahmet Hakan, Hürriyet Gazetesi’ndeki köşe yazısında CHP’li İlhan Kesici ile ilgili önemli bir iddiaya yer verdi. Hakan, Kesici’nin partisi tarafından aday gösterilmediği taktirde imza yoluna gideceğini ve 100 bin imza ile cumhurbaşkanı adayı olacağını öne sürdü.

İlhan Kesici

İlhan Kesici

Ayrıca Hakan, başka bir parti kuracağı iddia edilen Muharrem İnce’nin de CHP’de kalacağını yazdı.

İLHAN KESİCİ KİMDİR?

22 Kasım 1948 yılında Sivas Zara’da doğan İlhan Kesici, ilköğretim, ortaöğretim ve liseyi Sivas’ta okudu. Üniversite için Ankara’ya giden Kesici, ODTÜ’de Endüstri Mühendisliği bölümünü bitirdi. Eğitim hayatını daha sonra İngiltere’de sürdüren Kesici devletin çeşitli kademelerinde görev üstlendi.

  Ayasofya Cami Olacak Mı? Karar Yazım Aşamasında
Etiketler: , , , ,

İlgili haber

0 Yorumlar

Reklam Alanı

Güncel Döviz Kurları

Satış
Alış
USD
ABD Doları
8.3232
8.3082
EUR
Euro
9.7160
9.6985
CHF
İsviçre Frangı
9.1105
9.0524
KWD
Kuveyt Dinarı
27.3577
27.0044

Bizi Takip Et!

GOOGLE PLUS

PİNTEREST

FLİCKR

İNSTAGRAM

Reklam Alanı

Hemen Paylaş