AK Partili Milletvekillerinde Koronavirüs Tespit Edildi

AK Parti Batman Milletvekili Ziver Özdemir ve Kilis Milletvekili Ahmet Salih Dal’ın koronavirüs test sonuçlarının pozitif çıktığı açıklandı.

AK Parti Batman Milletvekili Ziver Özdemir ve Kilis Milletvekili Ahmet Salih Dal’a yapılan koronavirüs testlerinin sonucu pozitif çıktı.

Sosyal medya hesabından açıklamalarda bulunan Özdemir, “Geçtiğimiz hafta sonu Batman ziyaretimizin ardından bazı semptomların belirmesi üzerine yapmış olduğum Covid-19 PCR test sonucum pozitif çıkmıştır. Semptomların belirmesi üzerine derhal kendimi izole ederek hiç kimse ile temasta bulunmamaya dikkat ettiğimi, 5 gündür izolasyon sürecinde bulunduğumu ve sağlık durumumda endişe edilecek bir husus bulunmadığını kamuoyunun bilgisine sunarım.” ifadelerini kullandı.

“ENDİŞE EDİLECEK BİR DURUM YOK”

Dal da durumuyla ilgili olarak açıklamada bulundu ve “Covid-19 PCR test sonucum pozitif çıkmasının ardından kendimi izole ederek hiç kimse ile temasta bulunmamaya özen gösterdiğimi, izolasyon sürecinde bulunduğumu ve sağlık durumumda endişe edilecek bir husus bulunmadığını Kilisli hemşerilerimin ve kamuoyunun bilgisine sunarım.” dedi.

Öte yandan dün de AK Parti Hatay milletvekili Hüseyin Şanverdi’nin koronavirüs test sonucunun pozitif çıktığı belirtilmişti. Konuyla ilgili olarak açıklamada bulunan Şanverdi, durumunun iyi olduğunu aktardı.

  Türkiye Koronavirüs Aşısında Hayvanlar Üzerinde Deneye Başladı
Etiketler: , , ,

İlgili haber

0 Yorumlar

Reklam Alanı

Güncel Döviz Kurları

Satış
Alış
USD
ABD Doları
8.3232
8.3082
EUR
Euro
9.7160
9.6985
CHF
İsviçre Frangı
9.1105
9.0524
KWD
Kuveyt Dinarı
27.3577
27.0044

Bizi Takip Et!

GOOGLE PLUS

PİNTEREST

FLİCKR

İNSTAGRAM

Reklam Alanı

Hemen Paylaş