Andriy Yarmolenko’nun Menajeri Fenerbahçe İddialarını Yanıtladı: Saçmalık

Ukraynalı futbolcu Andriy Yarmolenko’nun adı son günlerde Fenerbahçe ile anılırken, yıldız futbolcunun menajeri konuyla ilgili açıklamada bulundu. Sergei Serebrennikov, “Fenerbahçe iddiaları Türk medyasının kurgu merakından ve saçmalamasından başka bir şey değil.” dedi.

Premier Lig ekibi West Ham United’ta forma giyen Ukraynalı futbolcu Anriy Yarmolenko’nun adı son günlerde Fenerbahçe ile anılmaya başladı.

Andriy Yarmolenko

Andriy Yarmolenko

“WEST HAM NERE, FENERBAHÇE NERE”

Haber Global’in haberine göre, başarılı futbolcunun menajeri olan Sergei Serebrennikov Ukrayna medyasına açıklamalarda bulundu. Yarmolenko’nun karantina sürecinden sonra takımıyla çalışmalara başladığını belirten menajer, “Hocası, sergilediği performanstan ötürü memnun. Fenerbahçe iddiaları Türk medyasının kurgu merakından ve saçmalamasından başka bir şey değil. Fenerbahçeliler alınmasın ama West Ham nere, Fenerbahçe nere? Takımı Andriy’den memnun ve ayrılık düşünmüyorlar. Andriy de takımında mutlu. Eğer böyle bir düşünceleri olursa bunu bize iletirler ve Andriy de açıklar, ancak dediğim gibi şu ana dek böyle bir düşünceleri olmadı.” dedi.

  Caddebostan Sahilde Çemberli Sosyal Mesafe Uygulaması Başlatıldı
Etiketler: , , , ,

İlgili haber

0 Yorumlar

Reklam Alanı

Güncel Döviz Kurları

Satış
Alış
USD
ABD Doları
6.9459
6.9334
EUR
Euro
8.1823
8.1676
CHF
İsviçre Frangı
7.6031
7.5546
KWD
Kuveyt Dinarı
22.8320
22.5371

Bizi Takip Et!

GOOGLE PLUS

PİNTEREST

FLİCKR

İNSTAGRAM

Reklam Alanı

Hemen Paylaş