Ankaragücü’nde Bir Futbolcunun Koronavirüs Testi Pozitif Çıktı

Çin’in Vuhan kentinden yayılmaya başlayan koronavirüs salgını birçok ülkede etkile olurken, 11 Mart tarihinde ülkemizde de görüldü. Bu tarihten sonra kapsamlı birçok önlem alınırken, alınan önlemler arasında spor müsabakaları da eklendi.

Salgın nedeniyle ligler ileri bir tarihe ertelendi. Normalleşme sürecinin başlamasıyla birlikte liglerin de yakın bir tarihte başlatılması gündeme geldi. Bazı takımlar sahaya inerken, Süper Lig ekiplerinden Ankaragücü, tüm futbolcu, teknik ekip ve kulüp personeline koronavirüs testi yaptırdı. Yapılan testin sonunda ise bir futbolcunun test sonucu pozitif çıktı.

Ankaragücü'nde Bir Futbolcunun Koronavirüs Test Sonucu Pozitif Çıktı

Ankaragücü’nde Bir Futbolcunun Koronavirüs Test Sonucu Pozitif Çıktı

“FUTBOLCUMUZUN TEDAVİSİNE BAŞLANMIŞTIR”

Kulüp tarafından yapılan açıklamada, “Dün kulübümüz tarafından Beştepe Tesislerimizde tüm futbolcu, teknik ekip ve kulüp personelimize Covid-19 PCR tanı testleri yapıldı. Ne yazık ki bir profesyonel futbolcumuz da Covid-19 PCR testi pozitif tespit edilmiş olup, futbolcumuza ivedilikle ileri tetkikler yapılmıştır. Futbolcumuz hastahaneye yatırılmış olup, tedavisine başlanmıştır. Tedavi sürecinde kulübümüz tarafından futbolcumuzun durumu hakkında tekrar bilgilendirme yapılacaktır.

  Beşiktaş PAOK Maçı Hangi Kanalda Yayınlanacak?
Etiketler: , , , ,

İlgili haber

0 Yorumlar

Reklam Alanı

Güncel Döviz Kurları

Satış
Alış
USD
ABD Doları
8.1357
8.1211
EUR
Euro
9.6147
9.5974
CHF
İsviçre Frangı
8.9788
8.9216
KWD
Kuveyt Dinarı
26.7641
26.4184

Bizi Takip Et!

GOOGLE PLUS

PİNTEREST

FLİCKR

İNSTAGRAM

Reklam Alanı

Hemen Paylaş