AYD Başkanı Hüseyin Altaş, AVM Kuyruğuna ATM Kuyruğu Dedi

RS FM’de Atilla Güner’in Akşam Postası programına konuk olan Alışveriş Merkezleri ve Yatırımcıları Derneği (AYD) Başkanı Hüseyin Altaş, Beylikdüzü’nde bulunan bir AVM önündeki kuyruğu, ATM kuyruğu olarak açıkladı ve hedef saptırdı.

11 Mayıs’ta normalleşme sürecinin ilk ayağı olarak AVM’ler tekrar faaliyete başladı. Beylikdüzü’nde bulunan bir AVM’nin önünde oluşan uzun kuyruk gündeme gelirken, konuyla ilgili olarak Alışveriş Merkezleri ve Yatırımcıları Derneği (AYD) Başkanı Hüseyin Altaş, RS FM’de Atilla Güner’le Akşam Postası programında değerlendirmelerde bulundu. Altaş, yaptığı açıklamada, “Beylikdüzü’ndeki AVM’nin yanında bulunan ATM’lerle ilgili kuyruk, AVM girişi gibi gösterildi. Her ATM’nin kuyruğu farklı olması gerekirken güvenlikler bütün gelenleri aynı sıraya sokmuşlar.” ifadelerini kullandı.

Fakat haberlere konu olan AVM’de, ATM’lerin hangi kısımda olduğu, giden herkes tarafından biliniyor. ATM’lere ulaşmak için farklı bir girişin de olduğu bilinirken, maksimum 500 metrelik alanın içinde, bahsi geçen AVM’nin içinde bulunan bankamatiklerin tamamının olduğu da biliniyor! Kuyruk, ‘ATM Kuyruğu’ olarak lanse edildi ve gelen eleştirilerin önüne geçilmek istendi.

BAKAN KOCA DA TEPKİ GÖSTERDİ

Bilim Kurulu Toplantısının ardından açıklamalarda bulunan Sağlık Bakanı Fahrettin Koca da AVM önünde oluşan uzun kuyruklara tepki gösterdi. Koca yaptığı açıklamada, “Gündelik hevesler ile kuralları askıya alarak AVM kuyruğunda girmek risktir.” dedi.

 

 

  Mansur Yavaş: Allah Size Muhtaç Etmesin
Etiketler: ,

İlgili haber

0 Yorumlar

Reklam Alanı

Güncel Döviz Kurları

Satış
Alış
USD
ABD Doları
8.0429
8.0285
EUR
Euro
9.5095
9.4924
CHF
İsviçre Frangı
8.8955
8.8388
KWD
Kuveyt Dinarı
26.4626
26.1208

Bizi Takip Et!

GOOGLE PLUS

PİNTEREST

FLİCKR

İNSTAGRAM

Reklam Alanı

Hemen Paylaş