Bahçeli’den Erken Seçim Açıklaması: Sinsi ve Sivri Bir Amaca Matuftur

MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli, erken seçim tartışmaları ile ilgili olarak değerlendirmelerde bulundu. Bahçeli, “Erken seçim tartışmaları mahsurludur, sinsi ve sivri bir amaca matuftur. Milletvekili genel seçimi 2023 yılının haziran ayında yapılacaktır.” ifadelerini kullandı.

MHP lideri Devlet Bahçeli gündeme dair değerlendirmelerde bulundu. Yazılı bir açıklama yapan Bahçeli erken seçim tartışmaları ile ilgili de görüş bildirdi.

“ERKEN SEÇİM TARTIŞMALARI MAHSURLUDUR”

Bahçeli yaptığı açıklamada, “Erken seçim tartışmaları mahsurludur, sinsi ve sivri bir amaca matuftur. Milletvekili genel seçimi 2023 yılının haziran ayında yapılacaktır. İstiklal için birlik, istikbal için dirlik, kazanan Türkiye olacaktır.” dedi.

“TARTIŞILMASI GEREKSİZ”

Öte yandan cumhur ittifakının diğer partisi AK Parti de erken seçime sıcak bakmıyor. AK Parti tarafından yapılan son açıklamada, “Bizim attığımız adımlarda herhangi bir şekilde erken seçim havası var mı? Asla. Bu konunun tartışılmasını gereksiz görüyorum. Türkiye’nin gündeminde hiçbir şekilde erken seçim yoktur.” denildi.

  Erdoğan'dan Pınar Gültekin Açıklaması: Kadına Karşı İşlenen Tüm Suçları Lanetliyorum
Etiketler: , , , , ,

İlgili haber

0 Yorumlar

Reklam Alanı

Güncel Döviz Kurları

Satış
Alış
USD
ABD Doları
8.3232
8.3082
EUR
Euro
9.7160
9.6985
CHF
İsviçre Frangı
9.1105
9.0524
KWD
Kuveyt Dinarı
27.3577
27.0044

Bizi Takip Et!

GOOGLE PLUS

PİNTEREST

FLİCKR

İNSTAGRAM

Reklam Alanı

Hemen Paylaş