Bakan Koca Uyarılara Devam Ediyor: Keşke Anlatabilse

Sağlık Bakanı Fahrettin Koca, koronavirüs vaka sayılarının artmasından sonra uyarılarını sıklaştırdı. Koca art arda yaptığı uyarılarda vatandaşa önemli mesajlar verdi. Koca, “Ne olduğunu, akciğeri su toplayanlar keşke anlatabilse!” dedi.

Son günlerde koronavirüs günlük vaka sayıları tekrar binin üzerine çıktı. Bu durum yetkilileri harekete geçirirken, Sağlık Bakanı Fahrettin Koca, art arda uyarılarda bulundu.

Bugün de uyarılarına devam Koca, virüsün ciddiyetine yönelik olarak önemli mesajlar verdi. Sosyal mesafeye dikkat çeken Koca, “Bu devirde, yakın mesafe cana yakınlık değil. Ne olduğunu, akciğeri su toplayanlar keşke anlatabilse!” dedi.

Fahrettin Koca

Fahrettin Koca

“KORONAVİRÜSÜN GERÇEK YÜZÜNÜ GÖREBİLİR”

Bu paylaşımın ardından yaptığı yeni bir paylaşım ile maske mesajı veren bakan, “Bugün maske takmayan, yarın Covid-19’un gerçek yüzünü görebilir.” ifadelerine yer verdi.

Fahrettin Koca

Fahrettin Koca

TÜRKİYE’DE SON DURUM

Açıklanan son verilere göre ülkemizde koronavirüse yakalanan kişi sayısı 237 bin 265’e yükseldi. Hayatını kaybedenlerin sayısı 5 bin 798’e çıkarken, 220 bin 546 kişi de tedavilerinin ardından taburcu edildi.

 

  Adana Valiliği Açıkladı: Adana'ya Giriş Çıkışlar Kısıtlandı
Etiketler: , , , ,

İlgili haber

0 Yorumlar

Reklam Alanı

Güncel Döviz Kurları

Satış
Alış
USD
ABD Doları
8.3232
8.3082
EUR
Euro
9.7160
9.6985
CHF
İsviçre Frangı
9.1105
9.0524
KWD
Kuveyt Dinarı
27.3577
27.0044

Bizi Takip Et!

GOOGLE PLUS

PİNTEREST

FLİCKR

İNSTAGRAM

Reklam Alanı

Hemen Paylaş