Barcelona’da Messi, Eric Abidal Krizi: Ya O Gider Ya Ben

Barcelona’da sportif direktörlük görevi yürüten Eric Abidal ile Lionel Messi arasındaki kriz bitmedi. Messi, Abidal’in gönderilmemesi halinde takımda ayrılmayı düşünüyor.

Barcelona’da bir dönem birlikte forma giyen iki isim arasındaki kriz henüz bitmiş değil. Ernosta Valverde’nin takımdan gönderildiği dönem Abidal ve Messi’nin arası açılırken, bu soğukluk henüz geçmedi. İddialara göre, Messi’nin yönetimden Eric Abidal’in görevinden alınmasını istediği belirtiliyor.

Lionel Messi

Lionel Messi

Valverde’nin görevden alındığı dönem açıklamada bulunan Eric Abidal, “Futbolcular da onu istemiyordu.” ifadelerini kullandı. Bu açıklamalara tepki gösteren Messi ise, Fransız futbol insanından, isim vermesini istemişti. İkili arası bu süreçte iyice açılırken, iddialara göre Messi, Abidal’in takımdan gönderilmesi yönündeki isteğini yönetime iletti.

Eric Abidal

Eric Abidal

MESSİ TAKIMDAN AYRILABİLİR

İspanyol basınında yer alan haberlere göre Lionel Messi, yönetime rest çekerek Abidal’in görevine son verilmemesi halinde takımdan ayrılmayı bile düşündüğü iddia edildi. Barcelona ile olan sözleşmesi 2021 yılında sona erecek olan Messi’nin, eğer isteği kabul edilmezse kulüpten bedelsiz olarak ayrılmayı düşündüğü de iddialar arasında yer aldı.

  Sağlık Bakanı Fahrettin Koca TFF Başkanı Nihat Özdemir İle Görüştü
Etiketler: , ,

İlgili haber

0 Yorumlar

Reklam Alanı

Güncel Döviz Kurları

Satış
Alış
USD
ABD Doları
8.1357
8.1211
EUR
Euro
9.6147
9.5974
CHF
İsviçre Frangı
8.9788
8.9216
KWD
Kuveyt Dinarı
26.7641
26.4184

Bizi Takip Et!

GOOGLE PLUS

PİNTEREST

FLİCKR

İNSTAGRAM

Reklam Alanı

Hemen Paylaş