Ben Beşiktaşlıyım Diyen Yiğit Şengil, Antrenmanlara Davet Edildi

Geçtiğimiz günlerde yaptığı Beşiktaş paylaşımı ile Bursaspor’un altyapısından gönderilen 16 yaşındaki Yiğit Şengil’e Beşiktaş’tan davet geldi. 16 yaşındaki genç futbolcu Beşiktaş antrenmanlarına katılacak.

Sosyal medya hesabından yaptığı Beşiktaş paylaşımı sonrası Bursaspor altyapısından gönderilen 16 yaşındaki Yiğit Şengil, Beşiktaş’tan davet aldı. Beşiktaş Kulübü, genç futbolcuya sahip çıktı ve Şengil’i idmana davet etti.

Yiğit Şengil

Yiğit Şengil

Yiğit Şengil’in açıklaması şu şekilde:

İşte Yiğit Şengil’in o açıklaması…

“Sevgili Futbol Camiası;

Yaşanan olayı herkes biliyor.Yaşımın verdiği heyecanla yaptığım paylaşımın/hatanın buralara kadar geleceğini hiç düşünmemiştim. Öncelikle Bursaspor taraftarlarına ve yönetimine, bu konuyla ilgili şunu söylemek istiyorum, yapmamam gereken bir paylaşım yaptığımı kabul ediyorum. Ancak bu olay belki de hayallerime attığım ilk adım olacak.

Çocukluğumda gol yediğimiz zaman ağladığım, gol attığımız zaman evi yıktığım, uğruna her şeyi verebileceğim, hayalim, Beşiktaş.

Olayın ilk duyulduğu andan itibaren, Beşiktaş taraftarının, kısa sürede, inanılmaz desteği ile karşılaştım. 16 yaşımda Beşiktaş taraftarı ile tanışmam inanılmaz bir olay olarak beni çok olgunlaştırdı.

Beşiktaş taraftarının çok büyük katkılarıyla, dün aldığım telefon ile, Beşiktaş, beni antrenmana çıkmak için İstanbul’a davet etti.

Hislerim tarifsiz, yoğun duygu yaşıyorum, şuandan itibaren bir tek dileğim var, bu hikayenin yarım kalmaması…

#benBeşiktaşlıyım”

  Survivor Sercan Yıldırım'a Yaradı! Transfermarkt'da İlk 20'ye Girdi
Etiketler: , , ,

İlgili haber

0 Yorumlar

Reklam Alanı

Güncel Döviz Kurları

Satış
Alış
USD
ABD Doları
8.1357
8.1211
EUR
Euro
9.6147
9.5974
CHF
İsviçre Frangı
8.9788
8.9216
KWD
Kuveyt Dinarı
26.7641
26.4184

Bizi Takip Et!

GOOGLE PLUS

PİNTEREST

FLİCKR

İNSTAGRAM

Reklam Alanı

Hemen Paylaş