Bergüzar Korel SMA Hastası Çocuklar İçin Fahrettin Koca’dan Yardım İstedi

Oyuncu Bergüzar Korel sosyal medya hesabından yaptığı açıklamada Sağlık Bakanı Fahrettin Koca’ya seslendi ve SMA hastası çocuklar için ilaç yardımı istedi.

Sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımlar ile SMA hastası bebekler için yardım çağrısında bulunan oyuncu Bergüzar Korel, son olarak gözyaşları içinde Sağlık Bakanı Fahrettin Koca’ya seslenerek yardım çağrısında bulundu.

Bergüzar KorelBEN ARTIK GÖRDÜĞÜM ŞEYLERE ÇOK ÜZÜLÜYORUM”

Sosyal medya hesabından yayınladığı videoda “Yalvarıyorum sesimi duyun.” diyen Korel, “Çok özür diliyorum. Böyle bir videoyu gerçekten koymak istemezdim ama ben artık gördüğüm şeylere çok üzülüyorum. Sizin desteğiniz istiyorum. Biraz önce Umut bebeğin sessizce içine ağladığı videosunu paylaştım. Gerçekten duygu sömürüsü yapmıyorum ama ben bir anne olarak bu çocukların bu haline dayanamıyorum. Lütfen sizden rica ediyorum. Bu çocukları sahiplenin. En azından Türkiye’de hakkı olan ilaçları almalarını sağlayın. Sağlık bakanı Fahrettin Koca’ya ve Sağlık Bakanlığı’na yalvarıyorum bu çocukların sesini duyun. Henüz şubat ayında dünyaya gelmiş bu yavru hakkı olan ilacı alamadığı için şu an Adana sıcağında evde her yeri hortumlar bağlanmış bir şekilde hayatını sürdürmeye çalışıyor. Ben buna dayanamıyorum ve bazı aldığım nefesten utanıyorum.” şeklinde konuştu.

  Yeni Zelanda Başbakanı Jacinda Ardern, Sosyal Mesafe Kuralına Takıldı
Etiketler: , , , , ,

İlgili haber

0 Yorumlar

Reklam Alanı

Güncel Döviz Kurları

Satış
Alış
USD
ABD Doları
8.1357
8.1211
EUR
Euro
9.6147
9.5974
CHF
İsviçre Frangı
8.9788
8.9216
KWD
Kuveyt Dinarı
26.7641
26.4184

Bizi Takip Et!

GOOGLE PLUS

PİNTEREST

FLİCKR

İNSTAGRAM

Reklam Alanı

Hemen Paylaş