Bilim Kurulu Üyesi Deniz Kenarı Fotoğraflarına İsyan Etti!

Koronavirüs Bilim Kurulu Üyesi Prof. Dr. Tevfik Özlü, sosyal medyadan paylaşılan kalabalık deniz kenarı fotoğraflarına isyan etti. Özlü, “Acaba virüse karşı etkili bir çare bulundu da benim haberim mi yok!” diyerek tepkisini dile getirdi.

Ülkemizde koronavirüs salgınının etkisi henüz geçmezken, insanların sosyal alanlarda tedbirlere dikkat etmeden normal hayatlarına hızlı bir dönüş yapması, vatandaşları ve yetkilileri tedirgin etti. Özellikle hafta sonu sokağa çıkma yasağının kaldırılmasıyla birlikte birçok insan kendisini deniz kenarına attı. Çoğu kişinin tedbirlere dikkat etmemesi ise gözlerden kaçmadı.

Koronavirüs Bilim Kurulu Üyesi Tevfik Özlü

Koronavirüs Bilim Kurulu Üyesi Tevfik Özlü

İnsanların maskesiz olması, sosyal mesafe kuralına dikkat etmemesi Koronavirüs Bilim Kurulu Üyesi Prof. Dr. Tevfik Özlü’nün de dikkatinden kaçmadı.

Sosyal medya hesabından paylaşımda bulunan Özlü, “algın durmuş, hastalık bizi terk etmiş değil. Virüs tedbirsizliği affetmiyor, her fırsatta bulaşıyor, hastalandırıyor ve öldürmeye devam ediyor. İşte kanıtlar.” dedi.

“VİRÜSE KARŞI ETKİLİ BİR ÇARE BULUNDU DA BENİM HABERİM Mİ YOK”

İnsanların tedbirlere uymadığı bir fotoğrafa da yer veren Özlü, “Hal böyleyken, bu alttaki manzaraları yorumlamakta güçlük çekiyorum. Acaba virüse karşı etkili bir çare bulundu da benim haberim mi yok diye düşünüyorum.” ifadelerini kullandı.

  Rehavet Koronavirüsü Canlandırdı! 4 İlimizde Yeni Vakalar Tespit Edildi
Etiketler: , , ,

İlgili haber

0 Yorumlar

Reklam Alanı

Güncel Döviz Kurları

Satış
Alış
USD
ABD Doları
7.8166
7.8025
EUR
Euro
9.2554
9.2387
CHF
İsviçre Frangı
8.6396
8.5845
KWD
Kuveyt Dinarı
25.7200
25.3878

Bizi Takip Et!

GOOGLE PLUS

PİNTEREST

FLİCKR

İNSTAGRAM

Reklam Alanı

Hemen Paylaş