Burak Erbay: Muharrem İnce Parti Gelenekleri Dışında Hareket Ediyor

Metelikhaber’e konuşan CHP Muğla Milletvekili Burak Erbay, ‘1000 Günde Memleket Hareketi’ni başlatan Muharrem İnce hakkında açıklamalarda bulundu. Hareketin partiye zarar vermeyeceğini aktaran Erbay, İnce’nin parti gelenekleri dışında hareket ettiğini belirtti.

CHP yönetiminin son haftalardaki gündemi Muharrem İnce oldu. CHP içinden gelen İnce’nin parti yönetimi ile ters düştükten sonra başlattığı ‘1000 Günde Memleket Hareketi’ ses getirirken, Muharrem İnce’nin bu eyleminden sonra partiden ihraç edileceği yönündeki iddialar da gündemde yer aldı.

Konuyla ilgili olarak Metelikhaber’e konuşan CHP Muğla Milletvekili Burak Erbay, ihraç iddialarını yalanladı ve kendilerine böyle bir bilginin gelmediğini söyledi.

CHP Muğla Milletvekili Burak Erbay

CHP Muğla Milletvekili Burak Erbay

“PARTİ GELENEKLERİ DIŞINDA HAREKET EDİYOR”

Muharrem İnce’nin başlatmış olduğu ‘1000 Günde Memleket Hareketi’ni değerlendiren Erbay, “Partiden görüş alarak disiplin içinde hareket etse daha iyi olurdu. Parti geleneklerinin dışında hareket ediyor.” dedi.

Muharrem İnce

Muharrem İnce

“PARTİ TABANI DUYARLIDIR”

İnce’nin başlattığı hareketin partiye zararı olmayacağını düşünen Erbay, “Parti tabanı duyarlıdır ama tabii ki herkes kendi iradesinde de özgürdür.” ifadelerini kullandı.

  İlhan Cihaner CHP Genel Başkanlığı'na Adaylığını Koydu: Çağdaş, Sol siyasetle Başarıya Ulaşacağımıza İnanıyoruz
Etiketler: , , ,

İlgili haber

0 Yorumlar

Reklam Alanı

Güncel Döviz Kurları

Satış
Alış
USD
ABD Doları
7.8166
7.8025
EUR
Euro
9.2554
9.2387
CHF
İsviçre Frangı
8.6396
8.5845
KWD
Kuveyt Dinarı
25.7200
25.3878

Bizi Takip Et!

GOOGLE PLUS

PİNTEREST

FLİCKR

İNSTAGRAM

Reklam Alanı

Hemen Paylaş