Burak Yılmaz Lille Yolunda: Beşiktaş’tan Bonservisini İstedi

Fransız ekibi Lille’e gitmesi gündeme gelen Burak Yılmaz Beşiktaş’tan bonservisini talep etti. 12 milyon lira alacağı olan Burak Yılmaz, teklifin kabul edilmesi durumunda 6 milyon liraya bonservisini eline alacak.

Beşiktaş’ta Burak Yılmaz konusunda gelişmeler yaşanmaya devam ediyor. Fransa Ligue 1 ekiplerinden Lille’e transferi gündemde olan Burak Yılmaz’ın Beşiktaş yönetiminden bonservisini talep ettiği aktarıldı. NTV’nin aktardığı habere göre Burak Yılmaz, Beşiktaş’tan alacaklarının yarısı karşılığında bonservisini talep etti. Yıllık geliri 16 milyon lira olan milli forvetin 12 milyon lira alacağı olduğu belirtildi. Yönetimin bu teklifi kabul etmesi durumunda Burak Yılmaz 6 milyon liraya bonservisini eline alacak.

LİLLE YETKİLİLERİ İSTANBUL’A GELDİ

Öte yandan olası bir transfer görüşmesi için Lille kulübünün yetkilileri İstanbul’da hazır bekliyor. Burak Yılmaz’ın 2 yıllık sözleşmesini feshetmesi durumunda Lille ekibinin sağlık heyeti de İstanbul’a gelecek ve transfer öncesi son kontrolleri yapacak.

Bir sorun çıkmaması halinde tecrübeli oyuncu, Lille ile yapacağı 2 yıllık sözleşmenin imzasını İstanbul’da atacak.

Burak Yılmaz

Burak Yılmaz

BABASI LİLLE İDDİALARINI DOĞRULADI

Burak Yılmaz’ın babası Fikret Yılmaz konuyla ilgili olarak Radyaspor’a değerlendirmelerde bulundu. Yılmaz yaptığı açıklamalarda, “Babası peşinden koşan çocuktan futbolcu olmaz. Oğlumla ilgili en iyi kararı menajeri, kulübü ve kendisi verecektir. Oğlum kendiyle ilgili kararı verecek olgunlukta. Oğlumun Avrupa’dan transfer teklifleri alması beni mutlu ediyor ve gururlandırıyor. Lille iddialarıyla ilgili şunu söyleyebilirim; ateş olmayan yerden duman çıkmaz.” şeklinde konuştu.

  İbo Show'un Detayları Ortaya Çıkıyor
Etiketler: , , ,

İlgili haber

0 Yorumlar

Reklam Alanı

Güncel Döviz Kurları

Satış
Alış
USD
ABD Doları
8.3232
8.3082
EUR
Euro
9.7160
9.6985
CHF
İsviçre Frangı
9.1105
9.0524
KWD
Kuveyt Dinarı
27.3577
27.0044

Bizi Takip Et!

GOOGLE PLUS

PİNTEREST

FLİCKR

İNSTAGRAM

Reklam Alanı

Hemen Paylaş