Cumhurbaşkanı Erdoğan’dan Anneler Günü Paylaşımı

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, 10 Mayıs Anneler Günü için sosyal medya hesabından paylaşımda bulundu. Bir video yayınlayan Erdoğan, videoda annesi Tenzile Erdoğan, şehit anneleri ile sağlık çalışanı annelerine yer verdi.

10 Mayıs Anneler Günü dolayısıyla sosyal medya üzerinden birçok kutlama mesajı yayınlandı. Siyasi isimler de paylaşımda bulunurken, bu isimler arasında Cumhurbaşkanı Erdoğan da yer aldı. Erdoğan yaptığı paylaşımda, “İstikbalimizin, birlik ve beraberliğimizin en önemli mimarları olan, her daim hürmetlerin en büyüğünü hak eden annelerimizin Anneler Günü’nü tebrik ediyorum.” ifadelerini kullandı.

Cumhurbaşkanı Erdoğan

Cumhurbaşkanı Erdoğan

Öte yandan paylaşıma video da ekleyen Erdoğan, videoda, annesi Tenzile Erdoğan, şehit anneleri ile sağlık çalışanı annelerin görsellerine yer verdi. Erdoğan, videoda bir şehit annesi için yazdığı dörtlüğü de seslendirdi ve “Sevgiyi, saygıyı, dayanışmayı, paylaşmayı ve hoşgörüyü bizlere öğreten, mutluluk ve huzur için en büyük gücümüz, cennetin ayakları altında olduğuna inandığımız, baş tacımız, ilk öğretmenimiz, ilk hamimiz, sığınağımız, ömürlerini ailelerine vakfeden, hürmetlerin en büyüğünü hak eden tüm annelerin, vatanımızın bekası için ciğerparelerini kara toprağa veren şehitlerimizin annelerinin Anneler Günü’nü tebrik ediyorum. Anneler Günümüz kutlu olsun.” dedi.

  Ünlü İsimlerin Anneler Günü Paylaşımı
Etiketler: , , ,

İlgili haber

0 Yorumlar

Reklam Alanı

Güncel Döviz Kurları

Satış
Alış
USD
ABD Doları
7.8903
7.8761
EUR
Euro
9.3041
9.2874
CHF
İsviçre Frangı
8.7024
8.6469
KWD
Kuveyt Dinarı
25.9386
25.6036

Bizi Takip Et!

GOOGLE PLUS

PİNTEREST

FLİCKR

İNSTAGRAM

Reklam Alanı

Hemen Paylaş