Defne Samyeli: Bir İnsan Nasıl İz Bırakmadan Öldürülür Diye Araştırdım

Armağan Çağlayan’ın programına katılan Defne Samyeli, “Affetmeyeceğiniz biri var mı?” sorusuna çok konuşulacak bir cevap verdi. Çocukluğunda birinin olduğunu söyleyen Samyeli, “Hatta bir insan nasıl iz bırakmadan öldürülür diye araştırmıştım.” dedi.

YouTube üzerinden yaptığı program ile farklı yaşamları konu alan Armağan Çağlayan , son olarak Defne Samyeli’ni konuk etti. Programda iş ve özel yaşamına dair önemli açıklamalarda bulunan Samyeli, “Affetmeyeceğiniz biri var mı?” sorusuna ise ilginç bir yanıt verdi.

“BU DÜNYADA OLMAMASI GEREKTİĞİNİ DÜŞÜNDÜM”

Samyeli bu soru karşısında, “Çocukluğumdan keşke ölse dediğim bir kişi vardı. Hatta sırf onun için hiç iz bırakmadan bir insan nasıl öldürülür diye araştırmıştım. Onun çok kötü biri olduğunu ve bu dünyada olmaması gerektiğini düşünmüştüm. Benim kendi çapımdaki adalet anlayışımdı o zaman… Demek ki hepimizin alt kimliklerinde öyle bir katil var.” ifadelerini kullandı.

Defne Samyeli 1

Defne Samyeli

“DÜŞÜNDÜM AMA ELBETTE UYGULAMADIM”

Açıklamalarına devam eden Samyeli, “Ama bunu hangi şartların ortaya çıkarabileceği gibi gerçeklikler var. Ergendim o zamanlar… Bunu düşündüm ama elbette uygulamadım. Onun dışında bu duyguyu öyle hissettiğim başka biri yok.” dedi.

  Acun Ilıcalı, Yeni Projesi Exxen'i Duyurdu
Etiketler: , , , ,

İlgili haber

0 Yorumlar

Reklam Alanı

Güncel Döviz Kurları

Satış
Alış
USD
ABD Doları
8.1357
8.1211
EUR
Euro
9.6147
9.5974
CHF
İsviçre Frangı
8.9788
8.9216
KWD
Kuveyt Dinarı
26.7641
26.4184

Bizi Takip Et!

GOOGLE PLUS

PİNTEREST

FLİCKR

İNSTAGRAM

Reklam Alanı

Hemen Paylaş