Doğu Perinçek İstanbul Sözleşmesine Karşı: Zabıta Dikmek

Vatan Partisi Genel Başkanı Doğu Perinçek, İstanbul Sözleşmesi ile ilgili olarak değerlendirmelerde bulundu ve sözleşmenin “Türkiye’nin başına zabıta dikmek” anlamına geldiğini savundu.

Vatan Partisi Genel Başkanı Doğu Perinçek, Ulusal Kanal’da yayınlanan ‘Çıkış Yolu’ adlı programda gündeme dair değerlendirmelerde bulundu. Perinçek, son günlerin tartışma konusu haline gelen İstanbul Sözleşmesi ile ilgili de açıklamalar yaptı.

“KİM KARŞI ÇIKIYORSA DOĞRU YAPIYOR”

İstanbul Sözleşmesi’nin Türkiye’nin başına zabıta diktiğini iddia eden Perinçek, sözleşmeye karşı olduklarını açıkladı ve “İstanbul Sözleşmesine kim karşı çıkıyorsa doğru yapıyor.” dedi.

Doğu Perinçek

Doğu Perinçek

İstanbul Sözleşmesi Nedir? Maddeleri Nelerdir?

“BİZE BİR YAŞAM TARZI DAYATIYOR”

Konuyla ilgili olarak açıklamalarına devam eden Perinçek, “İstanbul Sözleşmesi, Fransa’nın Almanya’nın çürüyen merkezlerindeki yaşam tarzını Türkiye’ye dayatmaktadır. Atatürk devrimini tamamlarsak kadınımızın kurtuluşunu sağlarız. İstanbul Sözleşmesi bize bir yaşam tarzı dayatıyor. İstanbul Sözleşmesi ile emperyalist kapitalist ülkelerde çürüyen ne varsa bize dayatılıyor.” ifadelerini kullandı.

Murat Övüç Tepkiler Sonrası Özür Diledi

  İspanya'da Günlük Ölüm Oranında Düşüş Devam Ediyor
Etiketler: , , ,

İlgili haber

0 Yorumlar

Reklam Alanı

Güncel Döviz Kurları

Satış
Alış
USD
ABD Doları
8.1357
8.1211
EUR
Euro
9.6147
9.5974
CHF
İsviçre Frangı
8.9788
8.9216
KWD
Kuveyt Dinarı
26.7641
26.4184

Bizi Takip Et!

GOOGLE PLUS

PİNTEREST

FLİCKR

İNSTAGRAM

Reklam Alanı

Hemen Paylaş