Donald Trump Amerikan Medyasına Yüklendi: Onlar Halkın Düşmanı

ABD Başkanı Donald Trump, sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımda Amerikan medyasına yüklendi ve eleştirilerde bulundu. Meydanın kontrolden çıktığını savunan Trump, “Onlar halkın düşmanı ama endişelenmeyin. Kasım ayında birlikte kazanacağız.” dedi.

Twitter’da yaptığı paylaşımlar ile gündem yaratmaya devam eden ABD Başkanı Donald Trump, bu kez hedefine Amerikan medyasını aldı. Medya tarafından sürekli eleştirilen Trump, medyaya karşı savaş açmış durumda. Yaptığı paylaşımda medyayı halk düşmanı olarak lanse eden Trump, “Medya gerçekten kontrolden çıktı. Komplo ile nasıl çalıştıklarına bakın. Onlar halkın düşmanı ama endişelenmeyin. Kasım ayında birlikte kazanacağız.” dedi.

Donald Trump

Donald Trump

TRUMP’IN MEDYA İLE ARASI İYİCE AÇILDI

Günlük olarak Beyaz Saray’da gerçekleştirilen koronavirüs basın toplantısında bir gazetecinin kendisine yönelttiği, “ABD’nin tüm dünyada en çok test yapan ülke olduğunu söylüyorsunuz ve bununla da övünüyorsunuz. Peki ülkede her gün insanlar ölürken ve birçok yeni vaka görülürken bunun bir önemi var mı?” şeklinde soruya tepki gösteren Trump, kürsüyü terk etmişti.

  Yeni Zelanda Başbakanı Jacinda Ardern, Sosyal Mesafe Kuralına Takıldı
Etiketler: , , ,

İlgili haber

0 Yorumlar

Reklam Alanı

Güncel Döviz Kurları

Satış
Alış
USD
ABD Doları
8.3232
8.3082
EUR
Euro
9.7160
9.6985
CHF
İsviçre Frangı
9.1105
9.0524
KWD
Kuveyt Dinarı
27.3577
27.0044

Bizi Takip Et!

GOOGLE PLUS

PİNTEREST

FLİCKR

İNSTAGRAM

Reklam Alanı

Hemen Paylaş