Ekrem İmamoğlu’na, Dilek İmamoğlu’nun Pozu Soruldu: Her Şakada Gerçek Payı Vardır

Eşi Dilek İmamoğlu’nun poz vermesiyle ilgili soruya cevap veren İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem İmamoğlu, “Bilseydim izin vermezdim diye espri yaptım. Ama her şakada da bir gerçek payı vardır.” dedi.

Geçtiğimiz gün Haber Global’deki 40 soru programına katılan İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem İmamoğlu, eşiyle ilgili gelen soruya cevap verdi. İmamoğlu, “Dilek İmamoğlu’nun model gibi poz vermesini kıskandınız mı?” şeklindeki soruya, “Bilseydim izin vermezdim diye espri yaptım. Ama her şakada da bir gerçek payı vardır.” cevabını verdi.

Dilek İmamoğlu

Dilek İmamoğlu

“YAŞAMLA İLGİLİ ÖZGÜRLÜKLERİNİ KORUMAKLA İLGİLİ SORUMLULUĞUMUZ VAR”

Jülide Ateş’in sorduğu, “Eşcinsel evlilikleri onaylıyor musunuz?” sorusuna da cevap veren İmamoğlu, “Tabii ki eşcinsel vatandaşlarımızın da yaşam kalitelerini ya da yaşamla ilgili özgürlüklerini korumakla ilgili sorumluluğumuz var. Geçmişte bu görevi yapmış insanların sorumluluğu olduğu gibi benim de var. Benden sonraki belediye başkanlarının da var. Ülkeyi yönetenlerin de var. Ama şunu söylemekte fayda görüyorum ki, eşcinsel evliliğe izin verilmesi hususuna henüz toplumumuzun hazır olmadığının altını çizmek isterim.” dedi.

  Adana Valiliği Açıkladı: Adana'ya Giriş Çıkışlar Kısıtlandı
Etiketler: , ,

İlgili haber

0 Yorumlar

Reklam Alanı

Güncel Döviz Kurları

Satış
Alış
USD
ABD Doları
7.8166
7.8025
EUR
Euro
9.2554
9.2387
CHF
İsviçre Frangı
8.6396
8.5845
KWD
Kuveyt Dinarı
25.7200
25.3878

Bizi Takip Et!

GOOGLE PLUS

PİNTEREST

FLİCKR

İNSTAGRAM

Reklam Alanı

Hemen Paylaş