Elon Musk Çocuğunun Adını ‘X Æ A-Xii’ Olarak  Değiştirdi

Tesla’nın kurucusu olan Elon Musk ve eşi Grimes, çocuklarına ‘X Æ A-12’ adını vermişti. Bu isim tartışmalara neden olurken, ismin California yasalarına göre uygun olmadığı hatırlatıldı. Çift, isimde değişikliğe gitti ve bebeğin yeni adı Roma rakamlarından oluştu.

SpaceX, Tesla ve PayPal’ın kurucusu olan Elon Musk ve eşi Grimes’in, mayıs ayı başında dünyaya gelen bebeklerine verdiği isim tartışma konusu olmuştu. Çift oğullarına, ‘X Æ A-12’ adını verirken, Musk’ın profesyonel model olan annesi Maye Musk, bebeğe ‘X’ diye hitap ettiklerini söyledi. Sembollerden oluşan isim California  eyaletin yasalarına uymadı ve çift bebeğin isminde değişikliğe gitti.

Elon Musk

Elon Musk

BEBEĞİN YENİ ADI X Æ A-Xii OLDU

Grimes, dün Instagram hesabı üzerinden bir paylaşım yaptı ve bebeğin adını değiştirdiklerini açıkladı. Paylaşıma gelen, “California yasalarından dolayı bebeğin adını değiştirdiniz mi? Bebeğin yeni adı ne?” sorusuna cevap veren Grimes, çocuklarının adını ‘X Æ A-Xii‘ şeklinde değiştirdiklerini belirtti. Grimes, “California yasalarında tek çizgiye izin veriliyor.” ifadesini kullandı.

“BÖYLE DAHA HAVALI”

Grimes, “X Æ A-Xii, Roma rakamları. Dürüst olmak gerekirse böyle daha havalı.” yorumunu da yaptı.

  Dünya Genelinde Koronavirüs Vaka Sayısı 5 Milyona Yaklaştı
Etiketler: , ,

İlgili haber

0 Yorumlar

Reklam Alanı

Güncel Döviz Kurları

Satış
Alış
USD
ABD Doları
7.2996
7.2865
EUR
Euro
8.5813
8.5658
CHF
İsviçre Frangı
7.9946
7.9436
KWD
Kuveyt Dinarı
23.9791
23.6694

Bizi Takip Et!

GOOGLE PLUS

PİNTEREST

FLİCKR

İNSTAGRAM

Reklam Alanı

Hemen Paylaş