Erdoğan’dan Pınar Gültekin Açıklaması: Kadına Karşı İşlenen Tüm Suçları Lanetliyorum

Cumhurbaşkanı Erdoğan Muğla’da eski sevgilisi Cemal Metin Avcı tarafından öldürülen Pınar Gültekin ile ilgili açıklamada bulundu. Erdoğan yaptığı paylaşımda, “Dün bir cani tarafından hunharca katledildiğini öğrendiğimiz Pınar Gültekin’in acısı bizleri kedere boğdu. Kadına karşı işlenen tüm suçları lanetliyorum.” dedi.

Türkiye’nin gündemine oturan Pınar Gültekin cinayetiyle ilgili olarak Cumhurbaşkanı Erdoğan sosyal medya hesabından açıklamalarda bulundu. Erdoğan yaptığı paylaşımında, “Dün bir cani tarafından hunharca katledildiğini öğrendiğimiz Pınar Gültekin’in acısı bizleri kedere boğdu. Kadına karşı işlenen tüm suçları lanetliyorum. Bu canilerin ve işledikleri bu rezil cinayetlerin bizim medeniyetimizde de anlayışımızda da yaşantımızda da tek bir kum tanesi kadar yeri ve bahanesi yoktur, olamaz. Hep birlikte bu şiddete karşı duracak, bunları millet olarak yeneceğiz.” dedi.

Pınar Gültekin

Pınar Gültekin

“KADINA ŞİDDETİN SON BULMASI İÇİN NE GEREKİYORSA YAPACAĞIZ”

Metin Can Avcı’nın en ağır cezayı alacağından şüphe duymadığını söyleyen Erdoğan, “Davanın bizzat takipçisi olacak, bir daha asla yaşamak istemediğimiz kadına şiddetin son bulması için Türkiye Cumhuriyeti Devleti olarak ne gerekiyorsa yapacağız. Pınar Gültekin’e rahmet, kederli ailesine, arkadaşlarına, sevenlerine sabır diliyorum.” ifadelerini kullandı.

Cumhurbaşkanı Erdoğan

Cumhurbaşkanı Erdoğan

  Kırıkkale'de İki Doktor Dövüldü!
Etiketler: , , ,

İlgili haber

0 Yorumlar

Reklam Alanı

Güncel Döviz Kurları

Satış
Alış
USD
ABD Doları
8.1357
8.1211
EUR
Euro
9.6147
9.5974
CHF
İsviçre Frangı
8.9788
8.9216
KWD
Kuveyt Dinarı
26.7641
26.4184

Bizi Takip Et!

GOOGLE PLUS

PİNTEREST

FLİCKR

İNSTAGRAM

Reklam Alanı

Hemen Paylaş