Eser Yenenler: Kimsenin Haddi ve Hududu Atatürk Sevgimi Sorgulamaya Yetmez

Sosyal medyada eleştirilerin hedefi haline gelen Eser Yenenler, hakkındaki iddialar hakkında cevap verdi. Konuyu hukuk yoluna taşıdığını belirten Yenenler, “Kimsenin haddi ve hududu ne benim Atatürk sevgimi ne de vatan sevgilimi sorgulamaya yetmez.” dedi.

Eser Yenenler, Atatürk’ün de adının geçtiği Orhan Aydın’ın Nazım Hikmet şiiri ile dalga geçildiği iddiası ile sosyal medyada eleştiri oklarının hedefi haline geldi. Konuyla ilgili olarak sosyal medya hesabından paylaşımda bulunan Yenenler, konuya açıklık getirdi.

Yenenler yaptığı paylaşımda, “Herkese merhaba, gündemde dolaşan ve linç kültürünün malzemesi haline dönen ‘montajlanmış video’ söyleyeceklerim elbet benim de var. Yayınlanan video ve Nazım Hikmet şiirini okuyan şairimizle yapılan yayında sanılanın aksine ben canlı yayına bağlanmadım. O günden tam 3 gün sonra canlı yayına bağlandım ve konu tamamen benim küçükken şevkle ve hiddetle okuduğum 23 Nisan şiirini okuma ‘şeklim ve üslubum’du. Eğer öyle olmasaydı yine 23 Nisan’da okuduğum o şiiri Atamızı anmak için kendi sosyal hesaplarımda paylaşmazdım.” ifadelerini kullandı.

Eser Yenenler

Eser Yenenler

“HER TÜRLÜ KİŞİ VE HESAP HAKKINDA SORUŞTURMAMI BAŞLATMIŞ BULUNUYORUM”

Açıklamalarına devam eden Eser Yenenler, “Linç kültürünün çok hızlı tüketmeye çalıştığı biri olarak söylemek is terim ki, kimsenin haddi ve hududu ne benim Atatürk sevgimi ne de vatan sevgimi sorgulamaya yetmez. Bu konuyu malzeme haline getiren, paylaşan, çoğaltan, haber yapan, yaymaya çalışan her türlü hesap ve kişi hakkında soruşturmamı başlatmış bulunuyorum. Bu akıma kendini kaptırıp, haksız yere benim Atatürk ve vatan sevgime dilini uzatan herkesle ilgili de aynı şekilde hakaret davası açmış bulunuyorum. Geri kalan her şeyle avukatım ilgilenecektir. Bilginize.” ifadelerini kullandı.

 

Etiketler: ,

İlgili haber

0 Yorumlar

Reklam Alanı

Güncel Döviz Kurları

Satış
Alış
USD
ABD Doları
7.9522
7.9379
EUR
Euro
9.4111
9.3941
CHF
İsviçre Frangı
8.8038
8.7476
KWD
Kuveyt Dinarı
26.1662
25.8283

Bizi Takip Et!

GOOGLE PLUS

PİNTEREST

FLİCKR

İNSTAGRAM

Reklam Alanı

Hemen Paylaş