Fahrettin Koca Koronavirüs Atlatan Hastanın Açıklamasını Paylaştı

Koronavirüs vaka sayısındaki artış ve çoğu vatandaşın tedbirlere uymaması nedeniyle gün aşırı uyarılarda bulunan Sağlık Bakanı Fahrettin Koca, koronavirüsü atlatmış bir hastanın açıklamalarını paylaştı.

Dünya genelindeki koronavirüs salgını henüz tam olarak son bulmazken, çoğu yerde vaka sayıları yeniden artışa geçti. Bunlardan biri de Türkiye oldu. Türkiye’de de son günlerdeki vaka artışı vatandaşları ve yetkilileri tedirgin etti. Sağlık Bakanı Fahrettin Koca, art arda yaptığı uyarılara bugün de devam etti.

“YAŞAMLA ÖLÜM ARASINDA GİDİP GELMİŞİM”

Koca yaptığı paylaşımda, koronavirüse yakalanan bir hastanın açıklamalarına yer verdi. Koronavirüse yakalanan hasta yaptığı açıklamada, “İlk hastalardan biriyim. Kötüleşince yoğun bakıma alındım. Çocuklarımla, ailemle vedalaştım. 23 gün uyutuldum. Akciğerim ciddi şekilde zarar görmüş, kalbim durmuş, mide kanaması geçirmişim, virüs beynimde dahi tutulum yapmış. Haftalarca yaşamla ölüm arasında gidip gelmişim. Maskesiz, mesafesiz bir araya geliyor insanlar. Bunlar beni gerçekten üzüyor.” ifadelerine yer verildi.

Adsız

  Bülent Arınç'tan FETÖ Açıklaması: Tüm Siyasetçiler Bir Araya Gelmiştir
Etiketler: , ,

İlgili haber

0 Yorumlar

Reklam Alanı

Güncel Döviz Kurları

Satış
Alış
USD
ABD Doları
8.1357
8.1211
EUR
Euro
9.6147
9.5974
CHF
İsviçre Frangı
8.9788
8.9216
KWD
Kuveyt Dinarı
26.7641
26.4184

Bizi Takip Et!

GOOGLE PLUS

PİNTEREST

FLİCKR

İNSTAGRAM

Reklam Alanı

Hemen Paylaş