Fahrettin Koca’dan Büşra Hemşire Paylaşımı

Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Mansur Yavaş’tan aşure isteyen Büşra Hemşire, bu isteğinin ardından S.K.A adlı şahıs tarafından tehdit edilmişti. Konu sosyal medya gündemine gelirken, Sağlık Bakanı Fahrettin Koca, Büşra Hemşire ile görüştüklerini aktardı.

Büşra Hemşire adlı sosyal medya hesabından Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Mansur Yavaş’a aşure isteği geldi. Yavaş bu isteğe olumlu yanıt vererek, Büşra Hemşire nezdinde Şehir Hastanesi çalışanlarına aşure gönderdiklerini aktardı.

Bu gelişmenin ardında S.K.A adlı bir hesaptan Büşra Hemşireye yönelik tehdit içerikli bir paylaşım geldi. Paylaşımın ardından konu sosyal medya hesabında gündem oldu. Tehdit eden kişi hakkında gerekli işlemlerin yapılması gerektiği yönünde paylaşımlar yapılırken, Sağlık Bakanı Fahrettin Koca da konuyla ilgili olarak açıklamada bulundu.

Mansur Yavaş

Mansur Yavaş

“BÜŞRA KIZIMIZLA TELEFONDA GÖRÜŞTÜM”

Sosyal medya hesabından açıklamada bulunan Koca, “Büşra kızımızla telefonda görüştüm. Sağlık çalışanlarımızın ve tüm kadınların haklarının sonuna kadar yanında olduğumuzu herkes bilsin. Aşure bizim birlik, paylaşma ve dayanışma sembolümüzdür. Bu geleneği yaşatan herkese sonsuz teşekkürler.” ifadelerini kullandı.

Fahrettin Koca

Fahrettin Koca

Öte yandan, Büşra Hemşire yaşanan olay sonrası hesabını kapattı.

  Fenerbahçe ve Beşiktaş İçin Danny Welbeck İddiası
Etiketler: , , , , ,

İlgili haber

0 Yorumlar

Reklam Alanı

Güncel Döviz Kurları

Satış
Alış
USD
ABD Doları
8.1357
8.1211
EUR
Euro
9.6147
9.5974
CHF
İsviçre Frangı
8.9788
8.9216
KWD
Kuveyt Dinarı
26.7641
26.4184

Bizi Takip Et!

GOOGLE PLUS

PİNTEREST

FLİCKR

İNSTAGRAM

Reklam Alanı

Hemen Paylaş