Faik Işık, Canlı Yayında Askerlik Anısını Anlatırken Küfür Etti

Habertürk ekranlarından yayınlanan Türkiye’nin Nabzı adlı programa katılan Faik Işık, askerlik anısını anlattığı sırada küfür etti.

Geçtiğimiz gün Tümamiral Cihat Yaycı’nın Türk Silahlı Kuvvetleri’nden istifa ederken, Habertürk’te Didem Aslan’ın sunduğu Türkiye’nin Nabzı adlı programda konuyla ilgili değerlendirmeler yapıldı. Programın konuğu olan Faik Işık askerliğini anlattığı sırada küfür etti. Işık yaptığı açıklamalarda, “Bir ara tabur komutanım dedi ki ‘Asteğmenim git tuvaletleri temizlet’. 20 dakika sonra kapıyı çalıyorsun ‘Komutanım emriniz tamam’. Bir görev daha veriyor ‘Varilleri topla, roketatar atışı için mayın deposunun önüne engel teşkil et’. 30 dakika sonra kapısını çalıyorum ‘Komutanım tamam’. En sonunda komutan dedi ki ‘S…tir git asteğmenim’ dedi ya.” ifadelerini kullandı.

“ÖZÜR DİLİYORUM, OLDU MU?”

Aslan, Işık’ın bu sözlerinin ardından kendisini uyardı ve “Faik Bey sözlerinize dikkat edin. Burası bir kanal ve şu anda canlı yayındayız. O kelimeyi kullandığınız için özür dileyin.” dedi.

Uyarının ardından imalı bir özür dileyen Işık ise “Bu kelimeyi normal hayatımızda kullandığımız için özür diliyorum. Türk milleti olarak bu kelimeyi sık sık kullandığımız için özür diliyorum. Oldu mu?” dedi.

  Didier Drogba'ya Büyük Onur: Fransa'da Son 20 Yılın En İyisi Seçildi
Etiketler: , , ,

İlgili haber

0 Yorumlar

Reklam Alanı

Güncel Döviz Kurları

Satış
Alış
USD
ABD Doları
8.3232
8.3082
EUR
Euro
9.7160
9.6985
CHF
İsviçre Frangı
9.1105
9.0524
KWD
Kuveyt Dinarı
27.3577
27.0044

Bizi Takip Et!

GOOGLE PLUS

PİNTEREST

FLİCKR

İNSTAGRAM

Reklam Alanı

Hemen Paylaş