Fatih Tezcan’dan Liste Çıkışı: Ailenizi Nasıl Koruyacaksınız?

Geçtiğimiz günlerde Sevda Noyan’ın ölüm tehdidi içeren sözleri ülke gündemine gelirken, benzer bir çıkış da Fatih Tezcan’dan geldi. Tezcan, “Biz bir daha sokağa çıkarsak eğer kimleri toplayacağız, listelerden haberiniz var mı sizin, ailenizi nasıl koruyacaksınız?” ifadelerini kullandı.

Ekranlarda insanları ölümle tehdit etmek moda haline geldi. Geçtiğimiz günlerde Ülke TV’de katıldığı ‘Arafta Sorular’ adlı programda açıklamalarda bulunan Sevda Noyan, “15 Temmuz kursağımızda kaldı, istediklerimizi yapamadık. Bizim aile 50 kişiyi götürür.” ifadelerini kullanmış ve eleştirilerin hedefi haline gelmişti. Bu tartışmalar devam ederken, bir liste çıkışı da Fatih Tezcan’dan geldi. Atatürk’e hakaret etmesi ile sürekli olarak gündeme gelen Fatih Tezcan, YouTube kanalında yayınladığı bir videoda, “Tayyip Erdoğan’ı devireceğiz, idam edeceğiz diyorsunuz. Karınızı, çocuklarınızı nasıl koruyacaksınız bizden? Erdoğan’ın bir damla kanına milyonlarca kan dökülür bu ülkede.” ifadelerini kullandı.

Fatih Tezcan

Fatih Tezcan

“LİSTELERDEN HABERİNİZ VAR MI SİZİN?”

Tezcan açıklamalarında, “Erdoğan’a öyle bir şey yaparsanız, tırnağı kanarsa eğer bu ülkede başınızın neler geleceğinden haberiniz var mı? Biz bir daha sokağa çıkarsak eğer kimleri toplayacağız, listelerden haberiniz var mı sizin? Tayyip Erdoğan’a darbe idam vs. olursa zulalardan, listelerden, yaşanacaklarından haberiniz var mı? Yiyorsa çıksanıza. Tayyip Erdoğan orada. Alsanıza onu niye yapmıyorsunuz hadi… Devlet Bahçeli de orada. Cumhur İttifakı değil mi bu? Yer mi gözünüz FETÖ’nün PKK’nın kimse artık ağa babası feriştahı yer mi o zaman? Ailenizi kendinizi nasıl koruyacaksınız? Bir intikam faslı başlar ki bu ülkenin vatanseverlerini yiğitlerini durduramazsınız. Tayyip Erdoğan’ın bir damla kanına milyonlarca kan dökülür bu ülkede.” şeklinde ifadeler kullandı.

  Fahrettin Koca'dan Hemşireler Günü Paylaşımı
Etiketler: ,

İlgili haber

0 Yorumlar

Reklam Alanı

Güncel Döviz Kurları

Satış
Alış
USD
ABD Doları
8.3232
8.3082
EUR
Euro
9.7160
9.6985
CHF
İsviçre Frangı
9.1105
9.0524
KWD
Kuveyt Dinarı
27.3577
27.0044

Bizi Takip Et!

GOOGLE PLUS

PİNTEREST

FLİCKR

İNSTAGRAM

Reklam Alanı

Hemen Paylaş