Futbolda Gündem Rıdvan Dilmen! Beklenen Açıklamayı Yaptı

Geçen gün “Her şeyi açıklayacağım.” diyen spor yorumcusu Rıdvan Dilmen, gazeteci İbrahim Seten başta olmak üzere birçok ismi hedef aldı. Dilmen’in yaptığı açıklamalar Fenerbahçe – Hatay maçını unutturdu. Dilmen’in yaptığı bu açıklamaların önümüzdeki birkaç ay daha konuşulması bekleniyor.

Hakkında yapılan açıklamaların ardından dün “Her şeyi açıklayacağım.” diyen ve kendisine ‘şeytan’ diyen bazı isimleri mahkemeye vereceğini söyleyen Rıdvan Dilmen, bugün spor kamuoyunda yeni bir gündem yarattı. Dilmen’in yaptığı açıklamalar Fenerbahçe – Hatayspor maçının önüne geçerken, Dilmen, başta gazeteci İbrahim Seten olmak üzere;  Mehmet Aslan, eski Fifa kokartlı hakem Selçuk Dereli, muhabir İsmail Er ve Rasim Ozan Kütahyalı gibi isimleri hedef aldı. Bu isimlerin bazı sosyal medya paylaşımlarını gündeme getiren Rıdvan Dilmen, suç duyurusunda bulunacağını da aktardı.

Rıdvan Dilmen

Rıdvan Dilmen

Rıdvan Dilmen’in açıklamalarında satır başları şu şekilde:

“Daha ilk hafta başlamadan önce başladı. ‘Lig dizayn ediliyor’, ‘Ali Koç – Rıdvan Dilmen sezonu’, Levent Tüzemen, ‘Eskiden ölenlere verilirdi, şimdi yaşarken Rıdvan Dilmen sezonu yapalım’ gibi gibi. Hakemlik kariyerinde oyuncu olarak onun yönettiği maçta oynayanlar veya teknik adamlar, bu eleştiriyi yapanların (Serdar Tatlı) ‘Adam değil’ deme şansları var mı? Ne oldu ağabey! Hani lig dizayn ediliyordu. Zekeriya Alp hiç demediniz. Yusuf Hoca, Sabri Çelik geldi. Dizayn nasıl olur anlatacağım. Beni rahat bırakın dedim. Ben bir sürü rahatsızlık yaşadım, benimle uğraşmayın dedim.

“SENİN GİBİ ADAMLAR HAPİSHANEDE ŞİMDİ”

İbrahim Seten vatan hainidir, FETÖ sevdalısıdır. İsmail Er, FETÖ sevicisi İsmail Er. Senin gibi adamlar hapishanede şimdi.

İbrahim Seten

İbrahim Seten

Türkiye Cumhuriyeti Devleti’nin kesinlikle ve kesinlikle ‘Temiz Eller’ gibi operasyon yapması lazım. İstanbul Başsavcılığı ve Adalet Bakanlığı’nın hepimizi, federasyonu, hakemleri, temsilcileri, gazetecileri GBT’den geçirmesi lazım. TFF başkanvekillerinden Mehmet Baykan’ı Hürriyet Gazetesi Spor Müdürü Mehmet Aslan arıyor. Diyor ki, ‘Siz, Rıdvan Dilmen ve Ferit Şahenk, TFF başkanlığı için yemek yemişsiniz.’ Sen niye ararsın ya, nedir maksadın! Erman Toroğlu ve A Spor yöneticilerinden özür bekliyorum. Bir daha da bu konuyu açmıyorum. Benim ismim Rıdvan Dilmen.

Rasim Ozan Kütahyalı

Rasim Ozan Kütahyalı

“SEN 3 TEMMUZ’DA FETÖ SEVDALISIYDIN”

Rasim Ozan Kütahyalı, sen 3 Temmuz sürecinde FETÖ sevdalısıydın. Bu insanlar vatanı için kendilerini tankların önüne attı. Sizin babanıza karşı durdu. Mehmet Baransu nerde İbrahim Seten, İsmail Er, Mehmet Arslan tayfa. Gariban insanları hapse attıran Baransu nerde? Rasim Ozan Kütahyalı, sen şike sürecinde FETÖ’nün yanındaydın. Onların medya grubundaydın. Şimdi maskeyi takmışsın Beyaz TV’de çıkıyorsun. Bu Beyaz TV kimin kanalı? Osman Gökçek’in. Melih Gökçek’in oğlu Osman Gökçek’in kanalı.

  Türkiye'de 5 Mayıs Koronavirüs Verileri: Ölüm Sayısı 3 Bin 520'ye Çıktı

“FATİH TERİM’İ MİLLİ TAKIMDAN GÖNDERDİ”

Mehmet Aslan, İbrahim Seten’i de al yanına git Pensilvanya’ya! Dursun Özbek’i aradım, “Sayın başkan, sitenizde FETÖ amblemi var’ dedim. Böyle bir şey olur mu dedi, hemen kaldırttı. İbrahim Seten, Serdar Güzelaydın ve tayfası Fatih Terim’i Milli Takım’dan gönderdi. Bu saydığım isimler hocanın ayağını kaydırdı.

Mehmet Arslan

Mehmet Arslan

2011, o büyük şike operasyonu. Bu İbrahim Seten, görüşmelere başladı ‘Küme düşürülsün Fenerbahçe’ diye. Sanane. Ya sanane! Fenerbahçe dik durdu. Diyorlar ki atlattı. Ne atlattı Fenerbahçe ya! 10 sene geri götürdü Fenerbahçe’yi, hala toparlayamadı.İbrahim Seten Fenerbahçeliymiş ya! Bir de İsmail Er var. Beşiktaşlı diye geçinen İsmail Er’in Fenerbahçe kongre üyeliği var. Sizlere söylüyorum Fenerbahçeliler, Beşiktaşlılar! Operasyon olduğunu gördükleri halde, neden bu kadar böyle yapmıyorlar da, biraz daha hapis yatsın diye uğraşıyorlar.

“EKİBİNİ DE AL DEFOL GİT BU ÜLKEDEN”

FETÖ sevici İbrahim Seten, ekibini topla, defol git bu ülkeden, defol git defol! Mağlup oldular Fenerbahçe’ye, Sayın Cumhurbaşkanına ve Türkiye Cumhuriyeti’ne. Doymadılar 17-25 Aralık oldu. Vatan için tankların önüne atladılar. Kimlerin önüne atladılar biliyor musunuz? Sizin babanızın! Devleti ele geçirmek isteyen sizin sevdiklerinizin!

Spor ile ilgili kim varsa, herkesin hesabına girin. Herkesi tek tek araştırın. Süleyman Soylu’ya sesleniyorum.”

Etiketler: , , , ,

İlgili haber

0 Yorumlar

Reklam Alanı

Güncel Döviz Kurları

Satış
Alış
USD
ABD Doları
8.3232
8.3082
EUR
Euro
9.7160
9.6985
CHF
İsviçre Frangı
9.1105
9.0524
KWD
Kuveyt Dinarı
27.3577
27.0044

Bizi Takip Et!

GOOGLE PLUS

PİNTEREST

FLİCKR

İNSTAGRAM

Reklam Alanı

Hemen Paylaş