Hafta Sonu Sokağa Çıkma Yasağı Var Mı? 30-31 Mayıs Sokağa Çıkma Yasağı Olacak Mı?

Koronavirüs tedbirleri kapsamında hafta sonları sokağa çıkma yasağı uygulanırken, vatandaşlar, ‘Hafta sonu sokağa çıkma yasağı var mı? 30-31 Mayıs sokağa çıkma yasağı olacak mı?’ şeklindeki soruların cevabını aradı. Peki, ‘Hafta sonu sokağa çıkma yasağı var mı? 30-31 Mayıs sokağa çıkma yasağı olacak mı?’ İşte, detaylar…

Ülkemizde ilk koronavirüs vakası 11 Mart tarihinde görülürken, kısa bir sürede yurdun tamamında etkili oldu.  Alınan önlemler arasında en etkili olanı ise hafta sonu sokağa çıkma kısıtlaması oldu. Cumhurbaşkanı Erdoğan, bayram sonuna kadar sokağa çıkma kısıtlamasının süreceğini belirtirken, bu hafta sonu için sokağa çıkma yasağının olup olmadığı merak konusu oldu.

HAFTA SONU YASAK VAR MI?

Cumhurbaşkanı Erdoğan, bayram sonuna kadar sokağa çıkma yasağının süreceğini belirtti. Bayramın bitmesiyle beraber hafta sonu atılacak adım da merak konusu oldu. Kabine toplantısın ardından ulusa sesleniş konuşması yapan Cumhurbaşkanı Erdoğan 15 ilde bu hafta sonu sokağa çıkma yasağı olduğunu duyurdu.

Sokağa Çıkma Yasağı

Sokağa Çıkma Yasağı

HAFTA SONU SOKAĞA ÇIKMA YASAĞI HANGİ İLLERDE?

Alınan yasak kararı; Ankara, Balıkesir, Bursa, Eskişehir, Gaziantep, İstanbul, İzmir, Kayseri, Kocaeli, Konya, Manisa, Sakarya, Samsun, Van ve Zonguldak illerinde uygulanmıştı. Olası bir sokağa çıkma yasağı olacak.

Sokağa Çıkma Yasağı

Sokağa Çıkma Yasağı

  Hafta Sonu Sokağa Çıkma Yasağı Var Mı? 6-7 Haziran Sokağa Çıkma Yasağı Olacak Mı?
Etiketler: , , , ,

İlgili haber

0 Yorumlar

Reklam Alanı

Güncel Döviz Kurları

Satış
Alış
USD
ABD Doları
7.8166
7.8025
EUR
Euro
9.2554
9.2387
CHF
İsviçre Frangı
8.6396
8.5845
KWD
Kuveyt Dinarı
25.7200
25.3878

Bizi Takip Et!

GOOGLE PLUS

PİNTEREST

FLİCKR

İNSTAGRAM

Reklam Alanı

Hemen Paylaş