Halit Ergenç Özür Diledi: Çok Üzgünüm

Sevgilisi Deniz Bulutsuz’a şiddet uyguladığı iddia edilen Ozan Güven’e destek veren Halit Ergenç, yaptığı açıklamada kendisini ifade edemediğini belirtti ve herkesten özür diledi.

Deniz Bulutsuz’a şiddet uyguladığı iddiaları ile gündeme gelen Ozan Güven’le ilgili açıklamada bulunan Halit Ergenç, “Ozan’ın takdiridir. Ben Ozan’ı çok severim, uzun zamandır da tanırım. Sevgimiz baki. Böyle bir olay geldi başına. Ben buradan alnının akıyla çıkacağını düşünüyorum. Mutlaka adalet yerini bulacaktır. Öyle bir karaktere sahip olduğuna hiç şahit olmadım. Mutlaka orada bir şey olmuştur. Adalet çözecektir olayı. Herkesin hakkında hayırlısı.” ifadelerini kullanmıştı.

Bu açıklamaların ardından tepki çeken Ergenç, yeni bir açıklama yaparak özür diledi. Ergenç sosyal medya hesabından yaptığı açıklamada, “Yargı süreci devam eden ve beni çok üzen bir konuyla ilgili sadece bir temenni niyetiyle yaptığım açıklama, kendimi doğru ifade edemememden dolayı maksadını çok aştı. Bundan dolayı çok üzgünüm. Şiddetin hiçbir türünün yanında olmam mümkün değil. Bilhassa son derece hassas olduğum kadına şiddet konusunda mağdur olmuş ve bu konuda mücadele eden herkesi hayal kırıklığına uğrattığımı anlıyorum, hak veriyorum özür diliyorum.” dedi.

Halit Ergenç

Halit Ergenç

  Didem Soydan Estetik İddialarına Cevap Verdi
Etiketler: , , ,

İlgili haber

0 Yorumlar

Reklam Alanı

Güncel Döviz Kurları

Satış
Alış
USD
ABD Doları
8.3232
8.3082
EUR
Euro
9.7160
9.6985
CHF
İsviçre Frangı
9.1105
9.0524
KWD
Kuveyt Dinarı
27.3577
27.0044

Bizi Takip Et!

GOOGLE PLUS

PİNTEREST

FLİCKR

İNSTAGRAM

Reklam Alanı

Hemen Paylaş