Hande Ataizi’den Kenan İmirzalıoğlu İçin Yeni Açıklama

Geçtiğimiz günlerde Kenan İmirzalıoğlu ile ilgili olarak açıklamalarda bulunan ve “Onu hiç yetenekli bulmuyorum. Sokaktan geçen bir adamı alıp, onun yerine koy. O adam daha iyi oynar.” ifadelerini kullanan Hande Ataizi, konuyla ilgili olarak yeni bir açıklama yaptı.

Oyuncu Hande Ataizi, geçtiğimiz gün sevgilisi Dinç Aydoğdu ve oğlu Leon Harvey ile Maçka Parkı’nda objektiflere yakalandı. Çocuklar için sokağa çıkma iznini değerlendiren oyuncu, oğlu ile çimlerin üzerinde oyun oynadı. Kendisini görüntüleyen muhabirler ile ayaküstü sohbet eden Ataizi, koronavirüs nedeniyle evliliklerinin de ertelendiğini söyledi.

Hande Ataizi Kenan İmirzalıoğlu

Hande Ataizi / Kenan İmirzalıoğlu

“BİRAZ PATAVATSIZLIK ETTİM”

Kenan İmirzalıoğlu ile ilgili yaptığı açıklama ile gündeme gelen Ataizi, konuyla ilgili bir açıklama daha yaptı. Ataizi, “Ben Kenan’ı seviyorum. Hiçbir kişisel çatışmam yok. Ben o programda ‘Kıvanç mı? Kenan mı?’ sorusu sorulduğunda Kıvanç’ı beğendiğimi söyledim. Nefret ediyorum o tip sorulardan, hep bir polemik oluyor. Kenan’ın da daha belli karakterlerde oynadığını söyledim ama olay buraya geldi. Kötü bir niyetle söylemedim. İnsanlar karantinada evlerinde otururken niye böyle negatif şeyler duysunlar? Biraz patavatsızlık ettim. Ben de oyuncu olduğum için naçizane fikrimi beyan ettim.” dedi.

  Ozan Güven Babil Dizisinin Kadrosundan Çıkartılacak Mı?
Etiketler: , ,

İlgili haber

0 Yorumlar

Reklam Alanı

Güncel Döviz Kurları

Satış
Alış
USD
ABD Doları
8.3232
8.3082
EUR
Euro
9.7160
9.6985
CHF
İsviçre Frangı
9.1105
9.0524
KWD
Kuveyt Dinarı
27.3577
27.0044

Bizi Takip Et!

GOOGLE PLUS

PİNTEREST

FLİCKR

İNSTAGRAM

Reklam Alanı

Hemen Paylaş