Hasan Şaş Yalan Haberlere Cevap Verdi

Geçtiğimiz günlerde Galatasaray’dan ayrılan yardımcı antrenör Hasan Şaş, hakkında çıkan yabancı futbolcularla sorun yaşadığı ve veda etmedikleri yönündeki haberlere cevap verdi. Şaş, oyuncuların kendisine attığı mesajları gösterdi.

Fatih Terim’in yardımcılığını yapan Hasan Şaş, geçtiğimiz günlerde bir açıklama yayınlamış ve görevinden istifa ettiğini duyurmuştu. Bu gelişmenin ardından Hasan Şaş hakkında birçok haber gündeme gelmeye başladı. Özellikle yabancı futbolcularla arasında sorun olduğu iddia edilirken, yabancı futbolcuların Hasan Şaş’a veda etmediği belirtildi.

Hasan Şaş

Hasan Şaş

“ŞAMPİYONLUK YOLUNDA BİR KEZ DAHA BAŞARILAR DİLERİM”

Konuyla ilgili olarak açıklamada bulunan Hasan Şaş, futbolcuların kendisine attığı mesajları yayınladı ve “Galatasaray’da görev yaptığım dönemde, özellikle yabancı oyuncularla sorun yaşadığım ve ayrılırken de oyuncuların bana veda etmediği şeklindeki yalan haberlere cevabımdır. Ayrıldığımı duyar duymaz gönderdikleri mesajlar ve güzel dilekleri ile beni mutlu eden tüm oyuncularımıza teşekkür eder, şampiyonluk yolunda teknik heyete ve kendilerine bir kez daha başarılar dilerim.” dedi.

Hasan Şaş

Hasan Şaş

  Cristiano Ronaldo, İtalya'ya dönüş yaptı
Etiketler: , , ,

İlgili haber

0 Yorumlar

Reklam Alanı

Güncel Döviz Kurları

Satış
Alış
USD
ABD Doları
8.3232
8.3082
EUR
Euro
9.7160
9.6985
CHF
İsviçre Frangı
9.1105
9.0524
KWD
Kuveyt Dinarı
27.3577
27.0044

Bizi Takip Et!

GOOGLE PLUS

PİNTEREST

FLİCKR

İNSTAGRAM

Reklam Alanı

Hemen Paylaş