Hazal Kaya’da Kilo Açıklaması: Başrol Verilmiyor

Başarılı oyuncu Hazal Kaya, dizi ve film sektörüne yönelik önemli açıklamalarda bulundu. Dizi sektöründe kilolu kadınlara başrol verilmediğini belirten Kaya, “İnsanlar güzellik standartlarına uyan kadınları izlermiş.” ifadelerini kullandı.

Elle dergisinin kapağı olan Hazal Kaya, sektöre ve hayatına dair önemli açıklamalara yer verdi. Takoz kullandığı ve şeker hastalığı yüzünden aldığı kilolar nedeniyle sosyal medyadaki yaralayıcı paylaşımlara değinen Kaya, “Bunu hassas insanlara yaptığınızda, zayıflama haplarıyla kendilerini öldürmelerine bile sebep olabiliyorsunuz, yapmayın!” dedi.

Kaya açıklamalarının devamında, “Kilo aldığım dönemde dergiler için kapak çekimine gidip, sonrasında iç sayfalara alındığımı öğrendiğim oldu.” ifadelerine yer verdi.

Hazal Kaya

Hazal Kaya

“DEĞERSİZLEŞTİRMENİN BİR PARÇASI”

Dizi sektöründe kilolu kadınlara başrol verilmediğine de vurgu yapan Hazal Kaya, “İnsanlar güzellik standartlarına uyan kadınları izlermiş… Zayıf ya da güzel kadınlar da sadece öyle oldukları için başarılı olmuyor. Bu algı da çok klişe ve yanlış. Bu değersizleştirmenin bir parçası.” şeklinde konuştu.

YENİ FİLMİN ÇEKİMLERİ DEVAM EDİYOR

Hazal Kaya, çekimleri devam eden ‘Benden Ne Olur?’ adlı filmin kadrosunda yer alıyor. Kaya bu filmde  Onur Tuna, Enis Arıkan ve Nur Fettahoğlu  gibi isimlerle başrolde seyirci karşısına çıkacak.

  Meksika Devlet Başkanı Obrador'dan Aşı Açıklaması
Etiketler: , , , ,

İlgili haber

0 Yorumlar

Reklam Alanı

Güncel Döviz Kurları

Satış
Alış
USD
ABD Doları
8.3232
8.3082
EUR
Euro
9.7160
9.6985
CHF
İsviçre Frangı
9.1105
9.0524
KWD
Kuveyt Dinarı
27.3577
27.0044

Bizi Takip Et!

GOOGLE PLUS

PİNTEREST

FLİCKR

İNSTAGRAM

Reklam Alanı

Hemen Paylaş