İbrahim Seten’den Rıdvan Dilmen’e Yanıt: Yalanların Hesabını Verecek

Yaptığı açıklamalar ile spor gündemine yön veren Rıdvan Dilmen’e, FETÖ’cülükle suçladığı gazeteci İbrahim Seten’den yanıt geldi. Seten sosyal medya hesabından yaptığı açıklamada, “Yalan makinesi Rıdvan Dilmen bütün yalanlarının hesabını verecek.” dedi.

Spor kamuoyu Rıdvan Dilmen’in yaptığı açıklamaların ardından hareketli dakikalar yaşamaya başladı. Açıklamalarında özellikle gazeteci İbrahim Seten’i hedef alan ve FETÖ’cülükle suçlayan Dilmen’e, Seten’den yanıt gecikmedi.

İbrahim Seten

İbrahim Seten

Sosyal medya hesabından açıklamalarda bulunan İbrahim Seten, “Yalan makinesi Rıdvan Dilmen bütün yalanlarının hesabını verecek. Ama en adisine hemen cevap vereyim. Aşağıda 15 temmuz 2016 gecesi attığım tweetler. Bunları atıp FETÖ’ye dümdüz gitmiş adama FETÖ’cü iftirası atmak şerefsizliktir. Ama şeref sende ne arar?” ifadelerini kullandı.

Rıdvan Dilmen

Rıdvan Dilmen

RIDVAN DİLMEN NE DEDİ?

Spor yorumcusu Rıdvan Dilmen NTV’de yayınlanan ‘%100 Futbol’ adlı programda spor kamuoyundan birçok ismi hedef almış ve çarpıcı açıklamalarda bulundu. Özellikle Seten hakkında ciddi ifadeler kullanan Dilmen, “Türkiye’nin en büyük gücünü çağır gelsin o zaman. Hadi çağır. Gelmiyorsa. Topla tayfanı defol git bu ülkeden. Rasim’ini de al, İsmail Er’ini de al git. 2010-11’de tam FETÖ operasyonu yaptılar. ‘Burnundan kıl aldırmayan Başbakan’ ne demek, sen kimsin? Ve terör örgütü lideri için neler söylüyorsun. 251 şehidin kanına siz de bulaştınız. Ahlaksızlar. Şimdi bu attığınız twitleri yazamazsınız. Çünkü Taraf Gazetesi gibisiniz. Örgütlenmişsiniz. Pirana gibisiniz.” dedi.

  Shi Zhengli: Koronavirüs, Buz Dağının Yalnızca Görünen Yüzü
Etiketler: , , ,

İlgili haber

0 Yorumlar

Reklam Alanı

Güncel Döviz Kurları

Satış
Alış
USD
ABD Doları
8.3232
8.3082
EUR
Euro
9.7160
9.6985
CHF
İsviçre Frangı
9.1105
9.0524
KWD
Kuveyt Dinarı
27.3577
27.0044

Bizi Takip Et!

GOOGLE PLUS

PİNTEREST

FLİCKR

İNSTAGRAM

Reklam Alanı

Hemen Paylaş