İlker Kaleli, Biran Damla Yılmaz ile Aşkını İlan Etti

Oyuncu İlker Kaleli kendisini görüntüleyen gazeteciler ile sohbet etti. Biran Damla Yılmaz ile ilgili gelen sorulara cevap veren Kaleli, üstü kapalı olarak aşk yaşadıklarını söyledi.

Başarılı oyuncu İlker Kaleli, son günlerde adı aşk dedikodularına karıştığı 23 yaşındaki oyuncu Biran Damla Yılmaz ile ilgili açıklamalarda bulundu. Emirgan’daki evinden çıkarken görüntülenen Kaleli, gazetecilerin sorularına yanıt verdi.

İlker Kaleli

İlker Kaleli

“GÜZEL BİR ARKADAŞLIĞIMIZ VAR”

Biran Damla Yılmaz ile ilgili gelen soruya da cevap veren Kaleli, “Yaklaşık bir aydır süren güzel bir arkadaşlığımız var.” dedi. Bunun üzerine gazetecilerin “Hayırlı olsun diyelim mi?” şeklindeki sorusuna da cevap veren başarılı oyuncu, “Bunlar özel hayata giriyor, ben fazla konuşmuyorum.” dedi.

İlker Kaleli

İlker Kaleli

“ŞARKI ÇALIŞMALARIM VAR”

Yeni projeleri ile ilgili de açıklamada bulunan İlker Kaleli, “Dizi sektörünün ne olacağını bu yaşanan pandemi olayı sonrası pek bilmiyorum. Fakat şarkı çalışmalarım var. Belki yeni bir albüm gibi sürprizler olabilir.” ifadelerini kullandı.

Biran Damla Yılmaz

Biran Damla Yılmaz

BİRAN DAMLA YILMAZ KİMDİR?

28 Haziran 1997 yılında İstanbul’da dünyaya gelen Biran Damla Yılmaz, oyunculuk kariyerine 2013 yılında başladı. Konservatuvar öğrencisi olan Yılmaz, Çılgın Dersane 4: Ada filminde yer aldı. Güzel oyuncu ayrıca,  Kırgın Çiçekler ve Canevim dizilerinde başrol oyuncusu olarak izleyici karşısına çıktı. Oyuncunun adını duyurduğu proje ise Kırgın Çiçekler oldu. Yılmaz, burada canlandırdığı Eylül karakteri ile hafızalarda yer edindi.

Biran Damla Yılmaz

Biran Damla Yılmaz

BİRAN DAMLA YILMAZ’IN YER ALDIĞI DİZİLER

Muhteşem Yüzyıl- Cariye

Yasak – Esma

Beyaz Yalan -Nesrin

Kırgın Çiçekler- Eylül

Canevim- Ceylan

Baraj-Nehir

Etiketler: , , , ,

İlgili haber

0 Yorumlar

Reklam Alanı

Güncel Döviz Kurları

Satış
Alış
USD
ABD Doları
8.0429
8.0285
EUR
Euro
9.5095
9.4924
CHF
İsviçre Frangı
8.8955
8.8388
KWD
Kuveyt Dinarı
26.4626
26.1208

Bizi Takip Et!

GOOGLE PLUS

PİNTEREST

FLİCKR

İNSTAGRAM

Reklam Alanı

Hemen Paylaş