İmamoğlu’ndan CNN Muhabirine Cevap: 20-25 Yıldır Tedbir Almayanlara Bu Soruyu Sorabilirsin

İstanbul’da etkili olan yağmur sonrası Esenyurt’ta bazı mahallelerde su baskınları olurken, Ekrem İmamoğlu incelemelerde bulundu. CNN Türk muhabirinin sorduğu, “Uyarılar yapılıyordu, tedbir aldınız mı?” sorusuna cevap veren İmamoğlu, “20-25 yıldır tedbir almayanlara bu soruyu sorabilirsin.” diyerek cevap verdi.

Geçtiğimiz gün İstanbul’da etkili olan yağmur ve fırtına nedeniyle bazı ilçelerde su baskınları oluştu. Özellikle Esenyurt’un bazı mahalleleri sele teslim olurken, 1 kişi de yaşamını yitirdi. İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem İmamoğlu, Esenyurt’ta incelemelerde bulunurken, vatandaşlarla da sohbet etti.

GEREKLİ YARDIMLAR YAPILACAK

Sel felaketinden etkilenenlere geçmiş olsun diyen İmamoğlu, gerekli yardımlarını yapılacağını belirtti ve “Bu sorunu inşallah bu yaz bitireceğiz inşallah.” dedi.

Ekrem İmamoğlu

Ekrem İmamoğlu

“BİZ SORUNU ÇÖZECEĞİZ”

İmamoğlu’nun inceleme yaptığı sırada CNN Türk muhabiri, “Uyarılar yapılıyordu, tedbir aldınız mı?” şeklinde bir soru sordu. Soruya cevap veren İBB Başkanı, “Nasıl bir tedbir mesela sorduğunuz? Yağmuru durduramayız biliyorsunuz. Ama biz bu sorunu çözeceğiz. 20-25 yıldır tedbir almayanlara bu soruyu sorabilirsin.” ifadelerini kullandı.

 

  Sağlık Bakanı Fahrettin Koca'dan Sokağa Çıkma Yasağının Ardından Uyarı
Etiketler: , , ,

İlgili haber

0 Yorumlar

Reklam Alanı

Güncel Döviz Kurları

Satış
Alış
USD
ABD Doları
8.1357
8.1211
EUR
Euro
9.6147
9.5974
CHF
İsviçre Frangı
8.9788
8.9216
KWD
Kuveyt Dinarı
26.7641
26.4184

Bizi Takip Et!

GOOGLE PLUS

PİNTEREST

FLİCKR

İNSTAGRAM

Reklam Alanı

Hemen Paylaş