İzmir’de Bıçaklı Cinsel Saldırı Girişimi

İzmir’in Karşıyaka ilçesinde meydana gelen olayda, F.K. evinden işe gitmek için çıkan bir kadının yolunu kesti ve bıçak tehdidiyle cinsel saldırı girişiminde bulundu. Kadının çığlıkları sonrası olay yerinden kaçan F.K., ekipler tarafından yakalandı.

Olay, 20 Temmuz sabahı İzmir’in Karşıya ilçesi Bahçelievler Mahallesi’nde meydana geldi. İşe gitmek için evinden çıkan ve pazar yerine yakın bir yerden yürüyen D.G.’nin yolu, yüzü maskeli F.K. tarafından kesildi. Elinde bıçakla kadının yolunu kesen F.K., D.G.’yi kolundan çekerek pazar yerinin duvarına dayadı ve cinsel saldırıda bulunmak istedi.

Kadının çığlıklarını duyan güvenlik görevlisi E.Y. olayın yaşandığı alana gelince, saldırgan olay yerinden kaçtı. İhbar üzerine olay yerine çok sayıda polis ve sağlık ekibi sevk edilirken, D.G., sağlık ekipleri tarafından tedavi edildi.

zmir

İzmir

CİNSEL SALDIRI SUÇUNDAN HÜKÜM GİYDİ

Ekipler daha sonra yaptığı incelemeler neticesinde şüphelinin eşkalini tespit etti. Şüpheli şahsın F.K. olduğunu belirleyen ekipler, şüphelinin olay yerine 20 kilometre mesafedeki Karabağlar ilçesindeki bir evde saklandığını tespit etti. Saldırgan şahıs düzenlenen operasyon kapsamında yakalanarak gözaltına alındı.

F.K.’nın daha önce de cinsel saldırı suçundan hüküm giydiği aktarıldı.

  Kütahya'da 65 Yaş ve Üstü Vatandaşlara Kısıtlama Getirildi
Etiketler: , , ,

İlgili haber

0 Yorumlar

Reklam Alanı

Güncel Döviz Kurları

Satış
Alış
USD
ABD Doları
8.1357
8.1211
EUR
Euro
9.6147
9.5974
CHF
İsviçre Frangı
8.9788
8.9216
KWD
Kuveyt Dinarı
26.7641
26.4184

Bizi Takip Et!

GOOGLE PLUS

PİNTEREST

FLİCKR

İNSTAGRAM

Reklam Alanı

Hemen Paylaş