Kademeli Mesai Sistemi Çarşamba Günü Görüşülecek

Koronavirüs vaka sayılarının artması ile birlikte gündeme gelen kademeli çalışma sistemi için kritik gün belli oldu. İstanbul Valisi Ali Yerlikaya konuyla ilgili olarak yaptığı açıklamada, “Kademelendirilmiş mesailerle ilgili çalışmamız sürüyor. Büyükşehir Belediyesi ile çarşamba günü toplantı yapacağız.” dedi.

Ülke genelinde artan koronavirüs vakalarının ardından yeni tedbirler gündeme geldi. Özellikle İstanbul için kademeli mesai sistemi konuşulurken, İstanbul Valisi Ali Yerlikaya konuyla ilgili olarak değerlendirme bulundu.

“ÇARŞAMBA GÜNÜ TOPLANTI YAPACAĞIZ”

Vali Yerlikaya yaptığı açıklamada, “Kademelendirilmiş mesailerle ilgili çalışmamız sürüyor. Büyükşehir Belediyesi ile çarşamba günü toplantı yapacağız.” ifadelerini kullandı.

KADEMLİ MESAİ SİSTEMİ NEDİR?

Kademeli mesai sistemi için kamu kurumları ve özel sektör temsilcileri ile görüşmeler gerçekleştirilecek. Alınacak kararlara göre mesai saatlerinde gruplar halinde değişiklikler yaşanacak. Toplu şekilde dışarıda bulunmanın önüne geçmek adına çalışanlar gruplara ayrılacak ve belirlenen saatler arasında çalışmalarını sürdürecekler.

  Sophie Turner ve Joe Jonas'ın Bebekleri Doğdu
Etiketler: , , , ,

İlgili haber

0 Yorumlar

Reklam Alanı

Güncel Döviz Kurları

Satış
Alış
USD
ABD Doları
7.8166
7.8025
EUR
Euro
9.2554
9.2387
CHF
İsviçre Frangı
8.6396
8.5845
KWD
Kuveyt Dinarı
25.7200
25.3878

Bizi Takip Et!

GOOGLE PLUS

PİNTEREST

FLİCKR

İNSTAGRAM

Reklam Alanı

Hemen Paylaş