Kanada’da Striptiz Kulübünde 550 Kişiye Koronavirüs Bulaştı

Kanada’da, sağlık görevlilerin tüm itirazlarına rağmen açılan striptiz kulübünde, 550 erkeğe koronavirüs bulaştığı tespit edildi.

Kanada’da yetkililerin tüm uyarılarına rağmen açılan striptiz ve gece kulübü Brass Rail Tavern’de korkulan oldu. Gece kulübündeki koronavirüs tedbirlerinin yetersiz olması sonucu 550 erkeğe virüs bulaştı.

Koronavirüs tedbirlerindeki kısıtlamanın gevşetilmesi ile ağustos ayının başında tekrar açılan  Brass Rail Tavern’de çalışan bir kişide koronavirüs tespit edildiği açıklanırken, bu kişinin ağustos ayının başında dört kez mesai yaptığı da tespit edildi.

UZMANLAR YAŞANAN OLAYA TEPKİ GÖSTERDİ

Ekipler, o saat aralığında mekanda bulunan kişilerin kimlik bilgilerine ulaşmaya çalışırken, sağlık görevlileri ve uzmanlar yaşanan gelişmeye tepki gösterdi.

Sözcü’de yer alan habere göre, Toronto Üniversitesi’nde görevli bulaşıcı hastalıklar profesörü Andrew Morris konuyla ilgili olarak yaptığı açıklamada, “Bu insanların yarısı sahte kimlik ve bilgiyle mekana girmiş olmalı ve bu insanları bulmak çok zor.” ifadelerini kullandı.

Öte yandan yetkililer yaptığı açıklamalarda, mekanda hiçbir koronavirüs tedbirine uyulmadığını da tespit ettiklerini belirtti.

  Faik Işık, Canlı Yayında Askerlik Anısını Anlatırken Küfür Etti
Etiketler: , , ,

İlgili haber

0 Yorumlar

Reklam Alanı

Güncel Döviz Kurları

Satış
Alış
USD
ABD Doları
8.3232
8.3082
EUR
Euro
9.7160
9.6985
CHF
İsviçre Frangı
9.1105
9.0524
KWD
Kuveyt Dinarı
27.3577
27.0044

Bizi Takip Et!

GOOGLE PLUS

PİNTEREST

FLİCKR

İNSTAGRAM

Reklam Alanı

Hemen Paylaş