Kanye West ile Kim Kardashian Görüştü: Gözyaşlarını Tutamadı

Kanye West, eşi Kim Kardashian ile görüşmeyi kabul etti. İkili bir araya gelirken, Kim Kardashian’ın gözyaşlarını tutamadığı görüldü.

Kanye West ile Kim Kardashian arasında süren gerilimde sona gelindi. Kanye West’in yaptığı anlamsız sosyal medya paylaşımları ile başlayan süreçte, Kim Kardashian eşinin bipolar bozukluğu olduğunu açıklamıştı. Bunu kabul etmeyen Kanye West, Kim Kardashian ile görüşmek istemediğini dile getirmiş ve sonrasında kendisinden özür dilemişti.

Kanye West’in özür dilemesinden sonra ikili bir araya geldi. Kanye West ve Kim Kardashian arabalarında görüntülenirken, Kim Kardashian’ın gözyaşlarına hakim olamadığı dikkatlerden kaçmadı.

Kim Kardashian - Kanye West

Kim Kardashian – Kanye West

KANYE WEST İLE KİM KARDASHİAN ARASINDA NE OLDU?

ABD Başkanlığına adaylığını koyan Kanye West bir süre sonra bu hayalinden vazgeçmiş ve ardından eşi Kim Kardashian ve ailesi ile ilgili paylaşımlarda bulunmaya başlamıştı. Kim Kardashian bu paylaşımların ardından Kanye West’in bipolar bozukluğu olduğunu açıklamıştı.

Kanye West - Kim Kardashian

Kanye West – Kim Kardashian

Kim Kardashian, Kanye West’e yardım etmeye çalıştıklarını söylerken, Kanye West ise Kim Kardashian’dan 2 yıldır boşanmak istediğini fakat boşanamadığını öne sürmüştü. Kim Kardashian’ın kendisini aldattığını iddia eden ABD’li rapçi, eşinin çocuklarını göstermediğini de aktarmıştı. Bu açıklamalardan kısa süre sonra bir paylaşım daha yapan Kanye West, Kim Kardashian’dan özür dilemişti.

Kim Kardashian Kanye West 5Kanye West son yaptığı paylaşımda, “Onun beni koruduğu kadar ben onu korumadım. Kim, seni incittiğimi bildiğimi söylemek istiyorum. Lütfen, beni affet. Her zaman yanımda olduğun için teşekkür ederim.” dedi.

Etiketler: , , ,

İlgili haber

0 Yorumlar

Reklam Alanı

Güncel Döviz Kurları

Satış
Alış
USD
ABD Doları
7.8166
7.8025
EUR
Euro
9.2554
9.2387
CHF
İsviçre Frangı
8.6396
8.5845
KWD
Kuveyt Dinarı
25.7200
25.3878

Bizi Takip Et!

GOOGLE PLUS

PİNTEREST

FLİCKR

İNSTAGRAM

Reklam Alanı

Hemen Paylaş