Kanye West Kim Kardashian’dan Özür Diledi: Lütfen Beni Affet

Ünlü rapçi Kanye West, Twitter adresinden yaptığı paylaşım ile eşi Kim Kardashian’dan özür diledi. Kanye yaptığı paylaşımda, “Özel olan bir konuyu halka açtığım içim karım Kim’ den özür diliyorum.” dedi.

Kanye West’in eşi ve ailesi ile ilgili olarak yaptığı paylaşımlardan sonra Kim Kardashian, eşinin bipolar bozukluğu olduğunu bildirmişti. Bu açıklamanın ardından eşinin kendisini aldattığını ve çocuklarını göstermediğini belirten Kanye West, son paylaşımında Kim Kardashina’dan özür diledi.

Kanye West

Kanye West

“BEN ONU KORUYAMADIM”

Aralarındaki özel konuları halka açtığı için eşi Kim Kardashian’dan özür dileyen Kanye West, “Onun beni koruduğu kadar ben onu korumadım. Kim, seni incittiğimi bildiğimi söylemek istiyorum. Lütfen, beni affet.” ifadelerine yer verdi.

  Kanye West Kim Kardashian'ı Görmek İstemiyor
Kanye West

Kanye West

KANYE WEST KİM KARDASHİAN’A TEŞEKKÜR ETTİ

Kanye West yaptığı paylaşımının sonunda eşi Kim Kardashin’a teşekkür etti. Kanye, “Her zaman yanımda olduğun için teşekkür ederim.” dedi.

Kim Kardashian

Kim Kardashian

  Kim Kardashian: Kanye'nin Bipolar Bozukluğu Var

NE OLDU?

Kanye West sosyal medya hesaplarından yaptığı paylaşımlarda Kim Kardashin ve ailesi hakkında iddialarda bulunmuş ve eşinin kendisini aldattığını öne sürmüştü. Kim’in çocuklarını da göstermediğini belirten Kanye West, eşinden boşanmaya çalıştığını aktarmıştı. Kim Kardashina ise yaptığı paylaşım ile Kanye West’in bipolar bozukluğu olduğunu, ona yardım etmek için ellerinden geleni yaptıklarını belirtmişti.

Etiketler: , ,

İlgili haber

0 Yorumlar

Reklam Alanı

Güncel Döviz Kurları

Satış
Alış
USD
ABD Doları
7.8166
7.8025
EUR
Euro
9.2554
9.2387
CHF
İsviçre Frangı
8.6396
8.5845
KWD
Kuveyt Dinarı
25.7200
25.3878

Bizi Takip Et!

GOOGLE PLUS

PİNTEREST

FLİCKR

İNSTAGRAM

Reklam Alanı

Hemen Paylaş