Kanye West Kim Kardashian’ı Görmek İstemiyor

Geçtiğimiz günlerde açıklamalarda bulunan Kim Kardashian, eşi Kanye West’in bipolar bozukluğu olduğunu açıklamıştı. Bu açıklamanın üzerine ikili arasında gelişmeler yaşanmaya devam ediyor. Son olarak Kanye West’in, Kim Kardashian’ı görmek istemediği aktarıldı.

Kim Kardashian ile Kanye West arasındaki gelişmeler yaşanmaya devam ediyor. Geçtiğimiz günlerde eşi Kanye West’in bipolar bozukluğu olduğunu aktaran Kim Kardashian, bu süreçte herkesin desteğini istemişti.

Bu açıklamaların ardından Kanye West’in nasıl bir tavır alacağı merak konusu oldu. Son aktarılan bilgilere göre ünlü rapçi Kim Kardashian ile görüşmek istemiyor.

Kanye West

Kanye West

Öte yandan Kanye’nin bu tutumunda bipolar ataklarının da etkisi olduğu belirtildi. Kim Kardashian’ın kendisini aldattığını ve çocuklarını göstermediğini düşünen Kanye West’in böyle bir adım attığı öne sürüldü.

  Kim Kardashian: Kanye'nin Bipolar Bozukluğu Var

KİM KARDASHİAN YARDIM ETMEYE ÇALIŞIYOR

Kim Kardashian eşi Kanye West’e yardım etmek için doktorlarla iletişime geçtiği, Kanye West’in buna rağmen Kim Kardashian’ı görmek istemediği iddia edildi.

Kim Kardashian

Kim Kardashian

NE OLDU?

Kanye West’in yaptığı anlaşılmaz paylaşımların ardından Kim Kardashian bir açıklama yapmış ve eşinin bipolar bozukluğu olduğunu söylemişti. Kim Kardashian yaptığı açıklamalarda, “Buna sahip olan ya da hayatında bipolar bozukluğu olan bir sevdiği olan herkes bunun ne kadar zor ve acı vereceğini bilir. Bu durumun bizi evde nasıl etkilediğiyle ilgili olarak daha önce hiç konuşmadım çünkü çocuklarımın güvenliği ve Kanye’nin hastalığı karşısında gizlilik hakkına saygı duyuyorum. Ama bugün, akıl sağlığıyla ilgili ön yargı ve yanlış düşünceler nedeniyle açıklama yapmak zorunda kalıyorum.” ifadelerine yer vermişti.

Etiketler: , ,

İlgili haber

0 Yorumlar

Reklam Alanı

Güncel Döviz Kurları

Satış
Alış
USD
ABD Doları
8.3232
8.3082
EUR
Euro
9.7160
9.6985
CHF
İsviçre Frangı
9.1105
9.0524
KWD
Kuveyt Dinarı
27.3577
27.0044

Bizi Takip Et!

GOOGLE PLUS

PİNTEREST

FLİCKR

İNSTAGRAM

Reklam Alanı

Hemen Paylaş