Kerimcan Durmaz’a Murat Güler’den Dost Kazığı

Kerimcan Durmaz’ın ABD’de bulunduğu dönem yakın olduğu Murat Güler, yalnız başına iş yapmaya başlayarak Durmaz’a ihanet etti. Bu duruma sinirlenen Kerimcan Durmaz ise Murat Güler’i telefonla arayarak tepki gösterdi ve küfretti.

Fenomen Kerimcan Durmaz ABD’de yaşadığı dönemlerde kendisi gibi sosyal medyada iş yapan Murat Güler ile arkadaş oldu. İkili Kerimcan Durmaz’ın da yönlendirmesi ile sosyal medya platformu ‘TikTok’ta video çekerek yayınlamaya başladı.

Caner Çalışır - Murat Güler - Kerimcan Durmaz

Caner Çalışır – Murat Güler – Kerimcan Durmaz

Aldığımız bilgilere göre Kerimcan Durmaz Türkiye’ye döndükten sonra ikilinin arasında tartışma yaşandı. Tartışmanın nedeni ise Güler’in, ‘mmuratgulerr’ adresinden tek başına video atarak hayran kitlesini artırması oldu. Bu süreçten sonra Kerimcan Durmaz’ın menajeri de Güler’le iletişime geçti. Ünlü fenomen ise bu duruma sinirlendi. Murat Güler’i telefonlar arayarak tepkisini gösteren Durmaz, Güler’e küfretti.

Murat Güler

Murat Güler

Öte yandan Murat Güler’in ünlüler tarafından tanındığı ve Los Angelas’a gittiklerinde beraber eğlendikleri de aldığımız bilgiler arasında yer aldı.

Murat Güler

Murat Güler

Ayrıca, geçtiğimiz günlerde vefat eden Caner Çalışır’ın da yakın arkadaşı olan Murat Güler, Caner Çalışır’ın çizgisini yansıtacağını paylaşımlarında belirtti.

  Halit Ergenç Özür Diledi: Çok Üzgünüm
Etiketler: , ,

İlgili haber

0 Yorumlar

Reklam Alanı

Güncel Döviz Kurları

Satış
Alış
USD
ABD Doları
8.1357
8.1211
EUR
Euro
9.6147
9.5974
CHF
İsviçre Frangı
8.9788
8.9216
KWD
Kuveyt Dinarı
26.7641
26.4184

Bizi Takip Et!

GOOGLE PLUS

PİNTEREST

FLİCKR

İNSTAGRAM

Reklam Alanı

Hemen Paylaş