Kim Kardashian: Kanye’nin Bipolar Bozukluğu Var

Kim Kardashian eşi Kanye West’in akıl sağlığı ile ilgili açıklamalarda bulundu. Son günlerde birçok konu hakkında paylaşım yapan Kanye West’in bipolar bozukluğu olduğunu söyleyen Kardashian, ” Bipolar bozukluğu olan bir sevdiği olan herkes bunun ne kadar zor ve acı vereceğini bilir.” dedi.

Kanye West 1Geçtiğimiz günlerde birçok paylaşımda bulunan ünlü rapçi Kanye West, kafaları karıştırırken, eşi Kim Kardashian konu ile ilgili açıklamalarda bulundu. Instagram hesabından açıklama yapan Kardashian, Kanye West’in sağlık durumu ile ilgili bilgiler verdi.

Kim Kardashian

Kim Kardashian

Kanye West’in bipolar bozukluğu olduğunu aktaran Kardashian, “Buna sahip olan ya da hayatında bipolar bozukluğu olan bir sevdiği olan herkes bunun ne kadar zor ve acı vereceğini bilir. Bu durumun bizi evde nasıl etkilediğiyle ilgili olarak daha önce hiç konuşmadım çünkü çocuklarımın güvenliği ve Kanye’nin hastalığı karşısında gizlilik hakkına saygı duyuyorum. Ama bugün, akıl sağlığıyla ilgili ön yargı ve yanlış düşünceler nedeniyle açıklama yapmak zorunda kalıyorum.” dedi.

Kanye West

Kanye West

“SANATÇI VE SİYAH BİR ADAM OLMASININ BASKILARI”

Kanye West’in ‘harika ama karışık’ bir insan olduğunu söyleyen Kim Kardashian, “Kanye kamu figürü olduğu için eleştiri almasını anlıyorum ve bazı hareketleri güçlü duygu ve tepkilere yol açabiliyor. Bir sanatçı ve siyah bir adam olmasının baskılarının yanı sıra annesinin kaybıyla çok zor zamanlar geçirmiş olan harika ama karışık biri.” ifadelerini kullandı.

Kim Kardashian

Kim Kardashian

Öte yandan Kanye West’in bu hafta başında bir doktor tarafından muayene edildiği ve hastaneye yatırılmasına gerek olmadığı sonucuna varıldığı aktarıldı.

“KİM KARDASHİAN İLE BOŞANMAYA ÇALIŞIYORUM”

Öte yandan Kanye West yaptığı paylaşımlarda Kim Kardashian ile Meek Mill’in görüşmesine atıfta bulunarak “Beni iki doktorla akıl hastanesine kapatmaya çalıştılar. Kim’den Waldorf’ta ‘cezaevi reformu’ için Meek ile görüşmesinden bu yana boşanmaya çalışıyorum.” dedi.

Kim Kardashian - Kanye West

Kim Kardashian – Kanye West

“5 MİLYAR DOLARLIK SERVETİM VAR”

5 milyar dolarlık serveti olduğunu söyleyen ünlü rapçi, “Meek benim adamım ve ona saygı duyuyordum. Kim çizgisinden çıktı. 5 milyar dolarlık servetim var ve Mesih sayesinde daha fazlasına değerim.” ifadelerini kullandı.

Etiketler: , ,

İlgili haber

0 Yorumlar

Reklam Alanı

Güncel Döviz Kurları

Satış
Alış
USD
ABD Doları
7.8903
7.8761
EUR
Euro
9.3041
9.2874
CHF
İsviçre Frangı
8.7024
8.6469
KWD
Kuveyt Dinarı
25.9386
25.6036

Bizi Takip Et!

GOOGLE PLUS

PİNTEREST

FLİCKR

İNSTAGRAM

Reklam Alanı

Hemen Paylaş