Mansur Yavaş, Yaptığı Köprü ve Alt Geçidin Maliyetini Pankartlarla Açıkladı

Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Mansur Yavaş, şeffaflık uygulaması kapsamında, yaptığı alt geçit ve köprünün maliyetlerini açıkladı. “Hesap veriyoruz” diyen Yavaş, maliyetlerin pankartlarını hazırladı ve Ankaralılar ile paylaştı.

Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Mansur Yavaş, şeffaflık uygulamaları ile yaptığı işlerin maliyetlerini paylaşmaya devam ediyor. Geçen sene Konutkent ve Yaşamkent köprülü kavşakları ile Başkent Üniversitesi alt geçidini tamamlayan Ankara Büyükşehir Belediyesi geçen hafta da Türk Kızılayı Caddesi’nde iki adet köprülü kavşağı hizmete açtı. Hizmete açılan köprülerde ise köprülerin maliyetlerini gösteren pankartlar asıldı.

Pankartlarda “Hesap veriyoruz” diyen Yavaş, yapılan köprülü kavşaklar ile alt geçitlerin maliyetlerini açıkladı.  Konutkent, Yaşamkent köprülü kavşakları ile Başkent Üniversitesi alt geçidinde yer alan pankartta bu üç çalışmanın 45 milyon lira maliyetle tamamlandığı belirtildi.

Ankara

Türk Kızılayı Caddesi’nde hizmete açılan iki köprülü kavşağa ise “Türk Kızılayı Caddesi’ne yapılan 2 adet köprülü kavşak 26 milyon lira maliyetle tamamlanmıştır.” yazılı pankart asıldı.

Ankara1

Belediye yetkilileri de ‘Şeffaf’ yönetim anlayışının devam edeceğini vurguladı.

  İlkay Gündoğan Liglerle İlgili Açıklama Yaptı
Etiketler: , , ,

İlgili haber

0 Yorumlar

Reklam Alanı

Güncel Döviz Kurları

Satış
Alış
USD
ABD Doları
8.3232
8.3082
EUR
Euro
9.7160
9.6985
CHF
İsviçre Frangı
9.1105
9.0524
KWD
Kuveyt Dinarı
27.3577
27.0044

Bizi Takip Et!

GOOGLE PLUS

PİNTEREST

FLİCKR

İNSTAGRAM

Reklam Alanı

Hemen Paylaş